метизная компания

Замовляйте свій ідеальний кондиціонер на сайті BNclimate

Споживач, Торгівля | 20:56, 27.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

как выбрать кондиционер

Готуй санчата влітку, а кондиціонери – взимку. Вислів модернізований під потреби людини 21 сторіччя. Чому взимку? По-перше, щоб було багато часу на вибір актуального саме для вас варіанту. По-друге, у літню спеку виникає дефіцит кондиціонерів, адже тих, хто вчасно не попіклувався про прохолодний відпочинок – більшість, тож вибір моделей значно скорочується. Відповідно, зростає і ціна, тож влітку кондиціонер купляти просто не вигідно – це по-третє.

Обрати кондиціонер завчасно – розумний і виважений крок. Цей пристрій створений для облаштування комфортного перебування у вашій оселі та в офісі. Тож, тема актуальна для всіх, пропонуємо ознайомитися із видами кондиціонерів.

Моноблочні кондиціонери vs Спліт-системи

Усі кондиціонери поділяють на два класи: моноблочні та спліт-системи.

До моноблочних входять віконні кондиціонери. Їх встановлюють у віконний або стінний отвір. Лицьова частина знаходиться всередині кімнати, інша – зовні. Також серед моноблочних є мобільні кондиціонери.

Подібні варіанти зручно використовувати в невеликому приміщенні або офісі, адже вони вбудовують. При монтажі повітропровід виводиться на вулицю.

До спліт-систем відносять настінні кондиціонери. Вони складаються з двох блоків: внутрішнього і зовнішнього. Вентилятор всмоктує повітря в приміщення через фільтри, очищає його, дезодорує і видуває через охолоджувальний змійовик назад в кімнату. Зовнішній блок можна встановити: на спеціальних опорах в стіні; на даху; в іншому зручному місці. 

Найкращим варіантом для офісів, квартир та невеликих будинків, котеджів є настінні спліт-системи. Для зручності за посиланням можна переглянути якісні варанти кондиціонерів настінного типу https://www.bnclimate.com.

Ще до цього класу входить касетний кондиціонер. Ці екземпляри мають гарний дизайн. Їх використовують у великих комерційних або промислових приміщеннях. Касетні кондиціонери встановлюються на стелі, а повітряний потік може рівномірно розподілятися в кількох напрямках. Під стелею підвішують канальні кондиціонери. Вони розподіляють повітря в приміщенні через повітроводи. Такі кондиціонери вкрай прості в установці й доступні для ремонту.

Як обрати кондиціонер

Аби обрати ідеальний кондиціонер під свої потреби треба:

  • визначитися, для якого саме приміщення вам потрібен кондиціонер;
  • вирахувати потрібну потужність за допомогою формули 10 м2 = 1 кВт;
  • зайти на сайт чи у магазин та обрати варіант вигідний для себе варіант;
  • придбати, встановити та насолоджуватися комфортним та чистим повітрям.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: