метизная компания

АТ «Сумигаз» нагадує споживачам, де знайти свій персональний «газовий» код

Споживач | 16:27, 23.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

ЕІС-код – спосіб ідентифікації споживача в газотранспортній системі та частина євроінтеграційних процесів України. Одне з важливих завдань цього коду – спрощувати процес зміни постачальника газу. За допомогою ЕІС-коду споживача постачальник газу подає запит у відповідну інформаційну електронну систему та закріплює клієнта у своєму  реєстрі.

З 1 травня 2022 року побутові споживачі газу в Сумській області отримують газ від “постачальника останньої надії”. Для ідентифікації свого постачальника потрібно знати ЕІС-код. Він розміщений у платіжці за розподіл газу від АТ «Сумигаз» та в особистому кабінеті на сайті https://104.ua/ua/.

Користувачам, зареєстрованим в особистому кабінеті, потрібно в розділі”Інформація” навпроти ЕІС-коду обрати функцію “Показати”. Незареєстровані клієнти можуть пройти просту процедуру реєстрації на сайті та отримати доступ до даних. Як наголошують в АТ «Сумигаз», особистий кабінет – це зручна можливість сплатити рахунки за розподіл газу, передати показання лічильника та відстежити інформацію по споживанню газу.

Як виглядає ЕІС-код? Це 16-значний код, який містить комбінацію цифр і букв. Він дозволяє ідентифікувати регіон, де обслуговується споживач, та підприємства, які надають послуги з розподілу та постачання газу. Споживачам Сумщини його присвоює АТ «Сумигаз» при приєднанні до газорозподільної мережі.

Довідка. АТ «Сумигаз» працює під брендом РГК – Регіональна Газова Компанія.

Акціонерне товариство «Оператор газорозподільної системи «Сумигаз» єдина на території Сумської області компанія-ліцензіат з розподілу природного газу. Система газопостачання Сумщини – це 12 тисяч км газових мереж. Клієнтами компанії є понад 4 тисячі підприємств, установ і організацій та 386 тисяч сімей, що становить 75% від загальної кількості домогосподарств області. Річний обсяг розподілу складає близько 600 млн. м 3 природного газу. АТ «Сумигаз» забезпечує робочими місцями 1,9 тис. працівників та належить до одного із найбільших платників податків у Сумській області.

Діяльність із газорозподілу регулює НКРЕКП. Комісія затверджує інвестиційні програми та встановлює тарифи на розподіл газу для кожного оператора ГРМ – що впливає на ключові показники діяльності компаній.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: