метизная компания

Автовикуп Суми та Сумська область

Споживач | 16:01, 8.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Більшість автолюбителів все ще продають свої машини «традиційним» способом: привели автомобіль в більш-менш робочий стан, зробили гарні фото, подали оголошення, вказали ціну і … чекають, … відповідають на дзвінки, … іноді зустрічаються з потенційними покупцями … і знову чекають. Ми ставимося до цього з розумінням і поважаємо волевиявлення автовласників. Однак час не стоїть на месте.Сегодня компанія ShopAvto пропонує більш ефективний європейський спосіб продажу автомобіля – терміновий викуп авто Суми.

Ви зможете собі повернути до 90% ринкової вартості транспортного засобу, навіть якщо машина в неробочому стані (після ДТП), знаходиться в кредиті, або не зовсім на ходу. Наскільки це реально?

   На 100%!!! Ми НЕ звикли тягнути час і занижувати ціну транспортних засобів. Швидкий викуп авто в Сумах і швидкий його перепродаж – ключові завдання нашої компанії. Чесне і взаємовигідне співробітництво – головна запорука успіху ShopAvto. З нами надійно, швидко і безпечно!

Як ми працюємо:

  • після отримання заявки ми направляємо за вказаною клієнтом адресою свого експерта для проведення оцінки транспортного засобу;
  • установлюється ціна, підписується договір купівлі-продажу;
  • оформляємо документи, знімаємо авто з обліку;
  • здійснюємо розрахунок: в готівковій або безготівковій формі; в будь-якій валюті.

+380505450081 Олександр

https://shopavto.com/vykup-avto-sumy/

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: