метизная компания

Базові аксесуари для glo™ pro, glo™ hyper та hyper+

Споживач | 19:20, 30.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

На правах реклами.

glo призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

Якщо ви плануєте розпочати знайомство з пристроями для нагрівання тютюну glo™, бренд пропонує три актуальні моделі – glo™ pro, glo™ hyper та hyper+. Між ними є відмінності, проте в усіх випадках разом із основним пристроєм ви отримаєте набір базових аксесуарів, які додатково представлені на https://myglo.com.ua/a/products/accessories – без них девайси для нагрівання тютюнових стіків не працюватимуть правильно.*

Що входить до стандартного набору пристрою glo

До базової комплектації входить декілька обов’язкових аксесуарів, що грають ключову роль у роботі glo pro, glo hyper\hyper+ або більш ранніх моделей. Базовий набір включає:

  • Щітку для чищення камери нагрівання. Разом із девайсом для нагрівання тютюну обов’язково використовуються тютюнові стіки певного формату.** Під час їхнього нагріванні до 250° C (260-280° C в режимі Boost) не утворюється попіл і дим***, але частинки тютюну можуть залишатися у внутрішній камері і потрапляти на нагрівальні елементи. Щоб цього не відбувалося, оскільки це може спричинити поломку пристрою, через кожні 20 сесій рекомендується чистити внутрішню циліндричну камеру. Використовувати для цього слід вищезгадану щітку для очищення забруднень, або палички для особливо ретельного чищення.
  • USB-кабель. Будь-який девайс для нагрівання тютюну працює автономно, тобто не потребує постійного підключення до електричної мережі. Однак періодично glo pro, glo hyper і hyper+ потрібно заряджати, адже повністю зарядженої акумуляторної батареї вистачає приблизно до 20 послідовних сесій****.

Чому не можна використовувати сторонні адаптери і кабелі

Якщо ви втратили блок живлення або зіпсувався USB-кабель, то зможете замовити інший. Адже принцип роботи девайсів для нагрівання тютюну засновано на інноваційній технології індукційного нагрівання.

Де купити аксесуари

Якщо аксесуари для продукції бренду glo™ було загублено або вони зламалися, нові можна замовити з доставкою на офіційному сайті бренду– https://myglo.com.ua/ru. Ви зможете купити не тільки базові, але й додаткові аксесуари, наприклад, органайзери, захисні чохли і багато іншого.

З повним переліком продукції можна ознайомитися в каталозі, а вибрати колір чохлів або кількість аксесуарів можна під час оформлення замовлення. Якщо у вас виникнуть питання, задавайте їх безпосередньо представникам бренду за контактними телефонами: 0 (800) 50-90-80 або 8008. Тільки для повнолітніх.

* Ця продукція призначена для використання виключно з glo.

** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

*** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти. **** При використанні в режимі Boost. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: