метизная компания

Діяльність “ЕНЕРА СУМИ” відповідає світовим стандартам

Споживач | 17:16, 14.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Енергопостачальній компанії “ЕНЕРА СУМИ” сертифікати міжнародного зразка на систему екологічного управління і систему управління охороною здоров’я та безпекою праці.

“ЕНЕРА СУМИ” як власник сертифікатів ISO – це надавач якісних послуг, що має бажання іти в ногу з часом і якому можна довіряти.

Ми впроваджуємо у своїй діяльності інноваційні підходи та прагнемо до постійного вдосконалення задля задоволення потреб споживачів. Підприємство належить до тих, хто піклується про здоров’я і безпеку своїх співробітників, що підтверджує наявність сертифікату ISO 45001. Сертифікат ISO 14001 свідчить про те, що організація має на меті працювати за принципом мінімізації негативного впливу діяльності підприємства на навколишнє середовище та дотримуєтьсяя законів, правил, вимог, спрямованих на збереження екології, – наголошує директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина ЛОШАК.

Нагадаємо, раніше “ЕНЕРА СУМИ” пройшла сертифікацію за стандартами ISO. За результатами аудиту, проведеного ДП “Чернігівстандартметрологія” компанія отримала сертифікат, який підтверджує, що управління якістю компанії відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги», ДСТУ EN ISO 9001:2018 (EN ISO 9001:2015, IDT; ISO 9001:2015, IDT) «Системи управління якістю. Вимоги», у сфері послуг щодо торгівлі електричною енергією та газом.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: