СумБуд
Реклама
метизная компания

“ЕНЕРА СУМИ” – у десятці кращих постачальників електроенергії в Україні

Споживач | 09:56, 18.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Аналітичний центр DiXi Group представив пілотний рейтинг постачальників електроенергії України. За результатами дослідження, ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” – на дев’ятій сходинці.

До вибірки потрапили 50 найбільших компаній (80% від усіх гравців роздрібного ринку). Індикаторами оцінювання постачальників стали такі критерії: онлайн сервіси, комерційні пропозиції, інформування споживачів, прозорість та ділова активність.

Рейтинг постачальників електроенергії – це інструмент, який дозволяє проводити регулярне оцінювання компаній за набором індикаторів, формувати їх загальний рейтинг, рейтинг за окремими категоріями, робити аналітичні узагальнення та відслідковувати прогрес. Це допоможе споживачам розібратися, хто є хто на ринку, – зазначив експерт DiXi Group Богдан СЕРЕБРЕННІКОВ.

За його словами, рейтинг допоможе постачальникам активізувати ринкову конкуренцію, а споживачам – обрати постачальника на основі низки критеріїв, крім цінового.

Цей рейтинг має допомогти активізувати конкуренцію. Тобто, дати певний імпульс і певну мотивацію постачальникам постійно покращувати свою діяльність, розвивати свої послуги, ставати більш гнучкими у частині тарифоутворення, покращувати комунікацію зі споживачами… Ми побачили, що компанії відпрацювали лише на третину від свого потенціалу і є ще досить великий резерв для покращення своєї діяльності, – додав Богдан Серебренніков.

Для нас результати рейтингу – це не лише висока оцінка діяльності компанії, а й орієнтир для подальшого розвитку. У пріоритеті – постійне покращення якості обслуговування клієнтів. Карантинні обмеження, у тому числі призупинення особистого прийому відвідувачів у ЦОК, вимагають створення нових і вдосконалення існуючих інструментів для дистанційної консультації споживачів. “ЕНЕРА СУМИ” вже працює над оновленнями, зокрема, запроваджено онлайн сервіс на сайті та зручний мобільний додаток “E-Svitlo”, де можна відслідкувати нарахування, споживання і розрахунки за використану електроенергію, а також подати покази електролічильників або оплатити рахунок без черг і комісії, – наголосила директор ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Ірина ЛОШАК.

DiXi Group представляє перший пілотний рейтинг, однак планує цей інструмент як регулярний.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: