метизная компания

ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області нагадує про необхідність ідентифікації свійських тварин

Споживач | 12:01, 6.12.2022
 Поділитися

Поділитися в

В сучасних умовах ідентифікація тварин не втрачає важливості, адже питання забезпечення фахівцями належної роботи щодо утримання епізоотичної благополуччя є належною практикою та характеристикою рівня державного нагляду в галузі безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини.

Нагадуємо, що процедура ідентифікації ставить за мету створення системи постійного контролю за станом здоров’я тварин та походження тваринницької продукції на всіх етапах обігу – від її виробництва до реалізації, а також надає право власнику тварини реалізації тваринницької продукції. Відтак, усі юридичні та фізичні особи, які проводять діяльність з розведення та утримання тварин, зобов`язані:

  • подавати до реєстрації дані про ідентифікованих тварин, господарства їх розведення, забій, утилізацію, загибель, падіж;
  • ідентифікувати всіх тварин у господарстві;
  • вести облік усіх тварин у господарстві, в тому числі щодо їх народження, ідентифікаційних номерів, переміщень між господарствами, а також про забій, утилізацію та падіж;
  • зберігати відомості про тварину протягом трьох років після її смерті (забій, падіж, утилізація) або переміщення з господарства.

Відповідно до цього, днями, за участі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області та фахівців державних лікарень ветеринарної медицини був проведений онлайн-семінар щодо роботи у сфері ідентифікації та реєстрації тварин.

Під час наради були презентовані «Зміни до нормативно-правових актів з ідентифікації та реєстрації тварин, які відбулися у 2022 році», а саме розглядалися актуальні питання щодо ідентифікації і реєстрації ВРХ, свиней, овець/кіз, коней. Також, представником Сумської філії ДП «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» було обговорено деякі питання на тему «Оформлення заяв на реєстрацію тварин в персональному кабінеті Єдиного державного реєстру тварин. Практичні аспекти ідентифікації та реєстрації коней».

У проведеному онлайн-семінарі взяли участь 85 фахівців, що задіяні в роботі з ідентифікації та реєстрації тварин.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: