СумБуд
метизная компания

Найбільш популярні стратегії в лотереях УНЛ: як стати мільйонером за допомогою розрахунків

Споживач | 15:43, 16.11.2021
 Поділитися

Поділитися в

Джекпот у лотерею зривають не лише внаслідок тривалих розрахунків та правильно обраних стратегій. Досить часто великі виграші – це випадкова річ. У цьому можна переконатись, переглянувши історії переможців у лотереї УНЛ. Головні призи отримують як постійні гравці, вірні своїй справі не один десяток років, так і везунчики-новачки, які вперше придбали лотерейний квиток. Проте виграти не великі призи можна саме з допомогою математичних розрахунків. Одні гравці розробляють свої методи гри в лотерею, інші використовують існуючі формули. Розкажемо про найвідоміші стратегії. Але спочатку – невеликий огляд лотерей УНЛ https://unl.ua/uk.

Чотири лотереї від простого до складного

Українська національна лотерея пропонує чотири числові лотереї Супер Лото, КЕНО, Лото Максима та Лото Трійка. Три з них проводяться щодня, Супер Лото – двічі на тиждень. У кожній грі свої переваги та недоліки.

  1. Лото Трійка пропонує невеликі щоденні виграші. Необхідно тричі зробити вибір з числового ряду від 0 до 9. Тризначна комбінація і братиме участь у розіграші. Вартість квитка лише 3 гривні. Виграти можна 250 грн за довільний порядок та 1500 грн – за вгаданий точний порядок цифр.
  2. КЕНО – класична числова лотерея, в яку можна зіграти різну кількість номерів. Тут головне, щоб ваші номери опинилися серед 20 чисел, які вибрав лототрон серед 80 кульок. В ігровій картці ви закреслюєте від 2 до 10 чисел, множите (або ні) ставку, вибираєте кількість тиражів – до 14. Вгадавши 10 із 10, отримаєте мільйон гривень, а скориставшись помножувачем на 10 – 10000000 гривень. До речі, КЕНО – єдина гра, де можна здобути виграш, не вгадавши жодного номера.
  3. Супер Лото – улюблениця публіки. Лотерея з найбільшим джекпотом (який станом на жовтень 2021 року досяг майже 12000000) та найбільшим отриманим виграшем – 33 млн гривень у березні 2021 року. Щоб отримати величезний джекпот, необхідно вгадати 6 номерів із 52. Для гравців також багатотиражні та відкриті ставки. В одному квитку можна вибрати до 12 чисел, які в сумі дадуть 924 комбінації. Вартість звичайного квитка – 15 гривень.
  4. Максимо Лото – спрощений варіант Супер Лото. Щоб зірвати джекпот, необхідно вгадати 5 номерів із 45 Формула проста, і головний приз менший – зазвичай від 500 000 до 3000000 гривень. Розіграші відбуваються щодня. Можна купити багатотиражний квиток чи зіграти за системою. Вартість простого квитка на одну гру складає лише 10 гривень.

Гра на одну комбінацію

Багато хто чув про ефективність ставки на ті самі номери. У новинах час від часу розповідають про таких переможців. Але як знайти ці щасливі комбінації? У цій стратегії не потрібно щоразу вигадувати нові номери. Можна купити багатотиражний квиток і не витрачати гроші щоразу. Але важливо не пропускати розіграші. Тому зазвичай один квиток купують із постійною комбінацією, а другий – в авторежимі чи з будь-яким іншим набором номерів.

Щасливий генератор

Частина призерів УНЛ грають у лотереї, довіряючи вибір цифр системі. Вибравши «АВТО», вони повністю позбавляються турбот щодо визначення номерів. До речі, найбільший джекпот в Україні виграв саме таким чином: гравець у Супер Лото відзначив «АВТО» на сайті УНЛ.

Числа Фібоначчі

Послідовність Фібоначчі – це група цифр, де будь-яке число є сумою двох попередніх. Наприклад, 10, 19, 29, 48, 77… Зверніть увагу, що відношення двох поряд розташованих цифр наближається до «золотого числа» 1,6180.

Спосіб Мартінгейл

Мартінгейл – це стратегія, згідно з якою після кожного програшу потрібно збільшувати ставку так, щоб можливий наступний виграш покрив попередні збитки. Зазвичай ставку збільшують удвічі.

Для того, щоб стратегія спрацювала, необхідно збіг кількох умов:

  • очікуваний виграш має бути вдвічі більшим за вашу ставку;
  • висока ймовірність виграшу: 1: 2;
  • розіграші з малим проміжком у часі;
  • достатню кількість грошей, які не шкода витратити.

Безумовно, спосіб Мартінґейла не гарантує великих виграшів. Якщо ви запланували зірвати джекпот Супер Лото, варто спробувати інший метод.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: