метизная компания

Реєстрація виробників кормів триває, – ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області

Споживач | 07:33, 28.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області повідомляє про те, що триває реєстрація виробників кормів в Державному реєстрі операторів ринку з виготовлення кормів.

Відповідно до ст. 15 Закону України «Про безпечність та гігієну кормів», від 21.12.2017 № 2264-VIII, державній реєстрації підлягають потужності, які використовуються на будь-якій стадії виробництва та/або обігу кормів та не потребують отримання експлуатаційного дозволу. Реєстрації підлягають потужності, що здійснюють: первинне виробництво, транспортування, зберігання, реалізацію, роздрібну торгівлю, змішування та пов’язані з цим процедури, обробка (переробка), наповнення, пакування, відновлення та інші зміни стану об’єкта. Це можуть бути такі потужності як: елеватори зі зберігання зернових, склади, цехи, заводи з виробництва соняшникової олії, кормів для тварин тощо.

Також, слід звернути увагу, що реєстрації не підлягають потужності для здійснення такої діяльності:

1) власне виробництво кормів для продуктивних тварин, що утримуються з метою виробництва харчових продуктів для власного споживання, а також на власне виробництво кормів для непродуктивних тварин;
2) годування продуктивних тварин, що утримуються з метою виробництва харчових продуктів для власного споживання;
3) годування непродуктивних тварин;
4) прямі поставки виробниками кормів первинного виробництва місцевим сільськогосподарським виробникам або населенню для їх безпосереднього використання при відгодівлі тварин;
5) роздрібна торгівля кормами для домашніх тварин (коти, собаки).

Державна реєстрація потужностей здійснюється шляхом внесення відповідної інформації до Реєстру на безоплатній основі. Для отримання реєстраційного номеру потужності в Державному реєстрі операторів ринку з виготовлення кормів, суб’єкту господарювання необхідно звернутися до структурного підрозділу територіального органу Держпродспоживслужби в Сумській області із заявою про державну реєстрацію потужності.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: