СумБуд
метизная компания

Які тренди на ринку праці очікують на сумчан в 2020 році?

Споживач | 13:05, 20.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

робота в Сумах

Здавалося б, весь медіа-простір зараз переповнений привабливими пропозиціями роботи, але відразу знайти собі справу до душі вдається далеко не кожному.Зараз в Україні склалася унікальна ситуація на ринку праці. Через стрімке впровадження технологій виріс попит якраз на технічних фахівців, здатних швидко освоювати і впроваджувати ці технологічні процеси, які володіють іноземними мовами. Саме за ними наввипередки змагаються провідні агентства з підбору персонала, заманюючи високими зарплатами та соціальними благами. А з іншого – категорія працівників, чиї навички зараз стають незатребуваними. Їх доходи різко скорочуються.

На https://hh.ua/ дійсно представлені актуальні вакансії від провідних роботодавців країни – IT-компаній, міжнародних корпорацій, виробників – лідерів галузей …

Основне завдання порталу – допомогти в перекваліфікації кадрів, поглибити знання шукачів роботи для успішної побудови подальшої кар’єри і пояснити нюанси працевлаштування як в Україні, так і за кордоном. Постійно продовжується робота над поповненням бази вакансій від провідних міжнародних та українських компаній, а також резюме затребуваних фахівців.

Напередодні 15-річного ювілею керівництвом кампанії HeadHunter був обраний курс на ребрендинг в grc. Нове міжнародне ім’я grc покликане допомогти в просуванні кар’єрними сходами як тих, хто знаходиться на її перших сходинках, так і досвідчених професіоналів своєї справи, фахівців ТОП-рівня.

За даними сайту, у м. Суми найбільший попит у роботодавців зараз на посаду менеджера – з продажів, по роботі з клієнтами, з розвитку… Заробітня платня коливається від 5 000 до 35 000 гривень.
Як завжди у тренді вакансії зі сфери обслуговування та торгівлі – продавці, офіціанти, адміністратори закладів громадського харчування.

У Сумах поширюються такі форми роботи, як фріланс, віддалена робота, тому що все більше роботодавців готові працювати з віддаленими командами і залучати людей на умовах часткової зайнятості. Цього вимагає зростаюча конкуренція між роботодавцями за кандидата, а також очікування представників покоління Z (ті, хто народився після 2000-х, люди молодше 19 років) і Y (люди у віці від 19 до 35 років) від місця роботи і від роботодавця. Саме такий баланс «особисте життя – робота» – один з життєвих пріоритетів цих поколінь.

Основною перевагою ресурсу є те, що команда hh.ua (grc) впровадила форму резюме, яка дозволяє максимально докладно описати досвід кандидатів. Тому hh.ua (grc) в повній мірі враховує інтереси й потреби обох груп гравців ринку праці: і роботодавців, і тих, хто шукає роботу!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: