ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сервісні центри АТ “Сумиобленерго” відновили свою роботу

Споживач | 15:27, 19.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

До уваги споживачів!  У зв’язку із послабленням карантину на території Сумщини сервісні центри АТ “Сумиобленерго” відновили свою роботу.

 Сервісні центри АТ “Сумиобленерго” працюють із побутовими та юридичними споживачами за принципом “єдиного вікна”. Це значить, що ви можете укласти договір, замовити послугу та вирішити будь-які інші питання з розподілу електроенергії в одному місці. Ми відкриті для діалогу з кожним відвідувачем і гарантуємо якість здійснення робіт і надання послуг, що прописується в договорі та закріплюється законодавчими актами.

Про послуги, які надаються сервісними центрами Товариства, ви можете дізнатися тут: https://cutt.ly/ubKr9tq.

Нагадуємо, при відвідуванні сервісних центрів потрібно обов’язково дотримуватися соціальної дистанції (не менше 1,5 м), користуватися захисними масками, проводити дезінфекцію рук.

Щоб уберегти себе від ризиків, пов’язаних з COVID-19, споживачі можуть отримувати інформацію та послуги АТ “Сумиобленерго” дистанційно.

Так, з питань розподілу електроенергії ви можете звернутися до кол-центру АТ “Сумиобленерго” за цілодобовими номерами: 0 (800) 300-247 (безкоштовно),
(0542) 659-659. Детальніше про роботу кол-центра Товариства: https://cutt.ly/PbKr6m0.

 Передати покази лічильника ви також можете дистанційно, обравши один із зручних для вас способів на сайті АТ “Сумиобленерго”: https://cutt.ly/obKtsxq.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: