ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Що таке нікотинові паучі

Споживач | 13:33, 21.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

На правах реклами.

Ця продукція містить нікотин і викликає залежність. Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

VELO – це невеликі нікотинові паучі, використання яких майже непомітно та відбувається без дискомфорту для людей навколо. Продукт представлений декількома смаками, серед яких можна вибрати потрібну вам міцність. Подушечки VELO не мають у складі тютюну.

Детальніше дізнатися про VELO можна за посиланням https://go-velo.com.ua/.

Нікотинові паучі: склад і спосіб застосування

Якщо вам сподобалися нікотинові подушечки VELO, виробник пропонує широкий асортимент варіантів із різними смаками та рівнями міцності. У всіх випадках склад у паучів майже однаковий:

  • нікотин;

  • вода;

  • мікрокристали целюлози;

  • різноманітні ароматизатори.

Пауч треба розмістити між верхньою губою і яснами. Середній час використання становить до 30 хвилин, після чого продукт потрібно утилізувати. Поколювання свідчить про те, що нікотин почав діяти. З плином часу це відчуття стане менш помітним.

За бажання VELO можна захопити язиком прямо з банки, розмістивши його в ротовій порожнині за допомогою того ж язика. Це гігієнічно і займає усього кілька секунд.

Які нікотинові паучі VELO існують?

Продукція цього бренду представлена трьома форматами, кожен з яких має свої особливості:

  • VELO MINI – найкращий формат для початківців. Як паучі, так і сама банка відрізняються компактністю. Продукт представлено декількома смаками з двома крапками міцності (Medium).

  • VELO Slim – паучі для тих, хто вже знайомий із брендом і хоче спробувати більш міцний продукт. У цьому форматі є кілька варіантів із різними смаками. Рівні міцності представлені в двох видах: Strong і X-Strong – з 3 і 4 крапками відповідно.

  • VELO Regular призначені для тих, хто вже давно використовує VELO і хоче спробувати новинку бренду —паучі зі смаком журавлини Urban Vibe з найвищим рівнем міцності Ultra, з п’ятьма крапками.

Рекомендується підбирати нікотинові подушечки в міру досвіду: якщо ви вже давно користуєтеся продуктом і готові спробувати міцнішу його версію, пробуйте нові смаки в лінійці Slim або Regular, проте початківцям рекомендується починати знайомство тільки з VELO MINI. Це обумовлено тим, що дія продукту сприймається кожною людиною по-різному, тому не рекомендується починати знайомство з VELO, використовуючи паучі з 3, 4 або 5 крапками міцності. Вони можуть виявитися надто міцними для вас.

Де знайти нікотинові паучі VELO

Придбати продукцію бренду можна в роздрібних точках продажу, замовивши доставку на сайті бренду, а також через Telegram, Facebook або директ Instagram.

Будь-які додаткові питання щодо VELO можна задати менеджеру, звернувшись для цього за контактним телефоном: 0 (800) 502-111.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: