метизная компания

ТОП-8 перспективних криптовалют для купівлі

Споживач, Фінанси | 11:19, 8.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

перспективні криптовалюти

Криптовалюта за своєю прибутковістю та інтересом з боку інвесторів перевершила інші інструменти інвестування. І це не дивно, зважаючи на те, що є криптотрейдери, які за допомогою вдалих вкладень у криптовалюту змогли потрапити до Forbes. Постійний розвиток криптовалютного ринку сприяє тому, що ніколи не пізно почати інвестувати. Розглянемо ТОП-8 перспективних криптовалютів для покупки.

Найбільш перспективні криптовалюти

1. Bitcoin (BTC)

Bitcoin (BTC) – це незмінний лідер, перша криптовалюта, яка завжди варта уваги досвідченого трейдера та новачка. Ринкова капіталізація за повної емісії становить $410,346,167,537. А обсяг продажів за день – $29,218,243,279.

Створено криптовалюту ще в 2008 році анонімним користувачем або групою програмістів під псевдонімом Сатоші Накамото. Цифровий актив не має централізованих серверів для випуску нових монет або їх зберігання. Має обмежену емісію – 21 000 000, тому вартість стабільно зростає. Якщо вірити прогнозам експертів, то випуск припиниться 2045 року.

2. Ethereum (ETH)

Криптовалюта, яка протягом усієї своєї історії займає впевнене 2 місце за популярністю та інтересом з боку інвесторів. Це не просто монета, а універсальний інструмент, за допомогою якого можна запускати децентралізовані додатки на смарт-контрактах.

Криптовалюта Ethereum (ETH) – це частина цілої екосистеми. Деякі експерти називають її Bitcoin 2.0, пророкують велике майбутнє. За повної ринкової емісії капіталізація монети складає нечувані $162,226,884,472, а протягом доби відбуваються торги на $10,276,421,116. Все це свідчить про великі перспективи.

3. Tether (USDT)

На третьому місці за перспективністю для інвесторів, а також капіталізації знаходиться стейблкоін Tether (USDT). За обсягом торгів монета знаходиться на першому місці. Перевагою є те, що ця криптовалюта прив’язана до американського долара, що гарантує стабільний курс, незалежно від того, наскільки штормить криптовалютний ринок.

На кожен випущений 1 USDT існує 1 USD, який знаходиться на банківському депозиті компанії-творця. Монета підходить не тільки для інвестування та торгів, але також для збереження заощаджень та стабілізації інвестиційного портфеля.

За повної емісії капіталізація Tether (USDT) становить $70,153,186,866, а кількість продажів за 24 години – $39,401,767,792. Прекрасний вибір, якщо ваша мета – не примножити, а зберегти заощадження.

4. U.S. Dollar Coin (USDC)

За аналогією з попереднім варіантом U.S. Dollar Coin (USDC) – це стейблкоїн, який прив’язаний до американського долара у пропорції 1:1. Кошти, які підтримують курс на стабільному рівні, перебувають у різних фінансових установах, які під контролем влади США.

Випущено монету при співпраці Coinbase та Circle, що свідчить про надійність, стабільність та безпеку. Функціонує стейблкоїн на Ethereum, тому можна зберігати на будь-якому гаманці, сумісному з Ефіром. Підходить для передачі $ по всьому світу компаніями, іншими біржами та приватними особами.

За повної емісії ринкова капіталізація становить $44,883,537,020, а обсяг торгів за 24 години – $3,084,542,819.

5. XRP (XRP)

XRP – це нативна монета Ripple, де 1 поділяється на мільйон одиниць, які називають drop. Саме ця криптовалюта активно використовується великими фінансовими установами та використовується для розрахунку у міжбанківській системі RippleNet.

Ринкова капіталізація за повної емісії – $47,508,850,131, а протягом 24 годин обсяг торгів становить $1,489,389,744. На відміну від стейблкоїнів, вартість цієї монети формується на біржах під час проведення вільних торгів.

6. Cardano (ADA)

ADA – це криптовалюта, яка застосовується на платформі Cardano. З їхньою допомогою можна робити ставки та голосувати в екосистемі біржі. Це складна децентралізована платформа, яка дозволяє проводити різні програмовані трансфери цінностей масштабованим та безпечним чином.

Необхідно відзначити, що монета була розроблена одним із засновників Ethereum. Платформа монети займається розробкою платформи смарт-контрактів з більш сучасним функціоналом, ніж існуючі – це сприяє зростанню ціни на монету, роблячи її перспективним рішенням для інвестування.

Капіталізація за повної емісії становить $16,680,075,560, а обсяг добових торгів – $361,291,511.

7. Solana (SOL)

Solana (SOL) – це криптовалюта однойменної блокчейн-мережі, яка призначається для проведення швидких транзакцій із високою пропускною здатністю. Використовує унікальний спосіб впорядкування транзакцій з метою підвищення їх швидкості.

За допомогою токена можна оплачувати комісію за транзакції під час здійснення переказів, а також при взаємодії зі смарт-контрактами. У рамках дефляційної моделі SOL спалює монети, що забезпечує стабільну вартість. Капіталізація монети за повної емісії становить $15,791,602,449, а обсяг торгів за 24 години – $669,495,237.

8. Dogecoin (DOGE)

Дивовижна криптовалюта, яка спочатку була просто експериментом і жартом, що зайшов надто далеко. Є однією з найстаріших криптовалют у світі цифрових валют. Незважаючи на криптовалютні буми, змогла зберегти ціну та перспективи розвитку.

Завдяки тому, що у 2018 році розробники надали технологію Dogethereum для конвертації поточних монет в ERC-20, вартість почала стрімко зростати. І тепер ця одна з найперспективніших монет. Ринкова капіталізація за повної емісії – $7,909,501,165, а обсяг торгів за 24 години – $181,384,583. Непогані показники як для токена-мема.

Де купувати криптовалюту?

Важливо не тільки вибрати відповідну монету для інвестування, але й місце для вигідної та безпечної покупки. Якщо ви плануєте активно торгувати на криптовалютному ринку, то оптимальним вибором стане криптовалютна біржа. Це повноцінні майданчики, де можна купувати, зберігати, продавати та виконувати інші дії з токенами.

Для холдигу (купівля з метою зберігання) рекомендується вибирати онлайн-обмінники. Їхня перевага полягає у простоті процесу покупки – не обов’язково проходити реєстрацію або верифікуватися, а потрібно лише вказати необхідну суму.

Наприклад, онлайн-обмінник Changeit пропонує придбати криптовалюту за гривні у кілька кліків. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс гарантує, що навіть у новачків не виникне труднощів. Усі операції швидкі, безпечні та повністю анонімні. Особисті та платіжні дані під надійним захистом.

У який час інвестувати?

Однозначної відповіді, коли інвестувати – немає. Важливо проводити ретельний аналіз та прогнозувати, від чого залежатиме розмір вигоди. Якщо ви вирішили почати інвестувати, рекомендується вибирати моменти, коли вибрана монета знаходиться на дні. При цьому має бути відібрано від 10 до 15 пар, за якими необхідно стежити, а 50% активів рекомендується утримувати в основних валютах – BTC та USDT.

Така подушка дозволить уникнути втрати грошей, а при корекції можливе отримання додаткової вигоди. Аналізуючи графіки, рекомендується охоплювати період 3-4 місяці, більше немає сенсу. І на аналізі отриманої інформації шукайте вдалі точки входу, коли монета злетіла. Не варто ніколи торгувати проти тренду – цього собі не дозволяють навіть досвідчені трейдери.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: