ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Цвях у хлібі: на Сумщині призупинили виробництво продукції Улянівського хлібозаводу

Споживач | 12:28, 27.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

До Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області надійшло звернення громадянки, яка придбала хліб торгової марки «Улянівський хліб» (м. Суми) та при розрізі помітила шматок іржавого цвяха довжиною 4 см.

За результатами опрацювання даної скарги було здійснено позапланову перевірку підприємства ТОВ «Шлях», яке виготовляє хлібобулочні вироби зазначеної торгової марки.

У ході перевірки було встановлено порушення гігієнічних вимог, що вказують на повну незахищеність харчових продуктів від потрапляння небезпечних факторів та забруднення під час переробки та обігу.

Після встановлення ряду порушень гігієнічних вимог керівник ТОВ «Шлях» на другий день перевірки не допустив інспекторів на підприємство мотивувавши це тим, що він на даний момент відсутній, а без його участі перевірка не може бути завершена. Зважаючи на грубі суттєві порушення до виробництва та обігу харчових продуктів, які становлять загрозу здоров’ю людини, що можуть спричинити шкідливий вплив на здоров’я людини та те, що хлібобулочні вироби ТМ «Улянівський хліб» реалізуються в багатьох мережах, а також постачаються у дитячі заклади освіти, Головний державний ветеринарний інспектор Сумської області було прийняте рішення про тимчасове припинення виробництво та обіг цієї продукції на 10 робочих днів. Своїм рішенням, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби області склали 2 протоколи щодо порушення гігієнічних вимог при виробництві та обігу харчових продуктів та про перешкоджання осіб в їх законній діяльності.

До уваги жителів Сумщини та інших областей: з 23.07.2020 по 06.08.2020 ТОВ «Шлях» не має права виготовляти та реалізувати свою продукцію в магазинах. У разі виявлення хлібобулочних виробів за вказаний період ТМ «Улянівський хліб», на маркуванні якого значиться адреса Гамалія, 25, м. Суми, в продажі необхідно звернутися на електронну адресу Головного управління Держпродспоживслужби post@dpss-sumy.gov.ua зі зверненням задля запобігання вживання харчових продуктів, які виробляються в жахливих антисанітарних небезпечних умовах, що може створити загрозу життю та/або здоров’ю як дорослих так і дітей. Будьте пильними та небайдужими при споживанні обраних вами продуктів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: