метизная компания

У Сумах Держпродспоживслужба перевірила магазин через харчову міль в борошні

Споживач | 18:56, 12.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

До Головного управління Держпродспоживслужби надійшло звернення від споживача, що в одному із супер-маркетів торгівельної мережі м. Суми, вона придбала борошно, проте вдома при розпакуванні виявила в середині павутину та продукти життєдіяльності харчової молі.

Спеціалістом Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області був здійснений позаплановий захід в даний заклад торгівлі. Під час перевірки, інспектором встановлено, що борошно, про яке йшлося у скарзі, оператор ринку після повернення громадянкою зіпсованого товару до магазину, самостійно вилучив з обігу. Але, під час перевірки виявилося, що борошно іншої торгової марки, яке зберігалося на складі та пропонувалося до реалізації у торгівельному залі, також було уражене шкідниками. На бокових загинах пакунків були наявні павутина, продукти життєдіяльності та засохлі личинки харчової молі. Зважаючи на встановлені порушення, які вказують на незахищеність харчових продуктів від потрапляння небезпечних факторів ризику та забруднення під час обігу на потужності оператора ринку, Головним державним ветеринарним інспектором в Сумській області прийняте рішення про тимчасове припинення обігу харчових продуктів за порушення законодавства про харчові продукти.

У встановлений термін, відповідно до виданих розпорядчих документів, суб’єкт господарювання повністю усунув порушення: провів заходи з дезінсекції та здійснив вилучення з обігу в даному магазині непридатного до споживання борошна в кількості 64 пакунків.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: