метизная компания

У Сумах один з кіосків з виготовлення шаурми працював у повній антисанітарії, – Держпродспоживслужба

Споживач | 18:34, 2.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

В одному з кіосків з виготовлення шаурми та інших страв східної кухні у місті Суми було виявлено порушення гігієнічних вимог при виготовленні та реалізації харчових продуктів.

Про це повідомила пресслужба Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

На підставі обґрунтованої підозри викладеної у службовій записці інспекторами був здійснений позаплановий захід у сфері безпечності харчових продуктів. В ході заходу було встановлено, що потужність знаходиться у повній антисанітарії. В кіоску відсутнє водопостачання та каналізація, потужність не обладнано засобами для підтримання належної особистої гігієни, а саме рукомийник в непрацюючому складі, немає миючих засобів для рук. Даний факт свідчить про неможливість належного миття овочів, робочого інвентарю, поверхонь, де відбувається приготування страв. Поверхні, інвентар та обладнання брудні, вкриті шаром застарілого жиру, павутинням, залишками харчових продуктів. Полиці під столами захаращені брудними паперовими серветками, ганчірками, сторонніми речами, які не використовуються для приготування харчових продуктів, поруч з цими речами зберігаються харчові продукти, які є інгредієнтами готових страв. Площа приміщення не дозволяє проводити ефективне миття та дезінфекцію поверхонь, стін, підлоги, обладнання, що не забезпечує виключення перехресного забруднення харчових продуктів на стадіях зберігання, приготування, переміщення. Відсутні умови для перевдягання робочого персоналу, взагалі відсутній санітарний одяг. Також не здійснюється контроль за температурними умовами зберігання харчової сировини (м’ясо, соуси, овочі), що створює загрозу їх мікробіологічному забрудненню. Персонал, який виготовляє харчові продукти і безпосередньо контактує з ним не проходить періодичного санітарного огляду.

Зважаючи на ряд численних порушень виявлених під час перевірки Головним управлінням було видане рішення про призупинення виробництва та обігу харчових продуктів у даному кіоску строком на 10 робочих днів для наведення належного порядку.

Зображення ілюстративне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: