СумБуд
метизная компания

У Сумах з магазину вилучено 90 кг м’яса невідомого походження

Споживач | 16:24, 21.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Управлінням безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області було здійснено позаплановий захід державного нагляду (контролю) за зверненням громадянина, у результаті якого виявлено порушення встановлених законодавством вимог до обігу харчових продуктів та підтверджено інформацію викладену у скарзі.

У ході перевірки було з’ясовано, що оператор ринку здійснює обіг харчових продуктів власного домашнього виробництва, які виготовляються на потужностях, щодо яких не отримано експлуатаційного дозволу. Дану продукцію він виготовляє у себе вдома та реалізує у магазині. На харчових продуктах було відсутнє будь яке маркування, що унеможливлює встановлення дати виробництва, термінів придатності, та іншої інформації передбаченої законодавством.

На запитання коли виготовлена продукція чіткої відповіді не було, тобто оператор ринку навіть і сам не знає скільки часу знаходиться ця продукція в магазині і чи вона бува не перевищила термін реалізації? Також у вищезазначеному магазині реалізовувалося м’ясо невідомого походження, адже у оператора ринку відсутні будь які супровідні документи.

Враховуючи вищевикладене, за результатами проведеного заходу Головним державним ветеринарним інспектором Сумської області було прийнято рішення про вилучення з обігу харчових продуктів, а інспекторами Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області складено припис щодо усунення порушень, виявлених під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) та протокол про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: