метизная компания

У сумських супермаркетах продавали незаконно виготовлений мед

Споживач | 17:28, 10.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Фахівцями Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області здійснено позапланові заходи контролю фізичних осіб-підприємців, які здійснювали реалізацію фасованого квіткового меду в деяких супермаркетах міста Суми.

У ході перевірки було з’ясовано, що на упаковках меду не вказано найменування оператора ринку харчових продуктів, який являється виробником (фасувальником) та який відповідальний за інформацію про харчовий продукт. Дану продукцію підприємці отримували від виробника, який не має експлуатаційного дозволу на провадження діяльності, пов’язану з виробництвом та/або зберіганням харчових продуктів тваринного походження, тобто виробник не мав права виготовляти та реалізовувати такий мед, а підприємці – закуповувати та пропонувати мешканцям міста, як такий, обіг якого заборонено законодавством України.

За результатами перевірок на підприємців, які здійснювали такий обіг, було складено протоколи про порушення Закону України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин», законодавства про харчові продукти та корми, та вручено обов’язкові до виконання приписи щодо неможливості реалізації меду, обіг якого заборонено законодавством України.

При перевірці виробника даного меду з’ясовано, що він виготовляв мед, не маючи на це права, згідно законодавства України, при цьому наносив на маркування неточну інформацію.

Рішенням Головного державного ветеринарного інспектора Сумської області підприємця-виробника зобов’язано вилучити з обігу мед, обіг якого заборонено законодавством України, повідомляє Головне управління Держпродспоживслужби в Сумській області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: