метизная компания

В яких питаннях допоможуть юристи і адвокати з сімейних питань?

Закон, Споживач | 11:21, 5.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

адвокат з сімейних питань

Спори про стягнення аліментів на дитину є однією з найпоширеніших справ у суді. Нічого незвичайного. Фінансові питання надзвичайно важливі. Батьки, які проживають окремо, не завжди можуть дійти згоди щодо утримання та виховання спільної дитини. Крім того, закон дозволяє збільшувати або зменшувати аліменти навіть кожні шість місяців, якщо для цього є підстави. Деякі вирішують написати позовну заяву про стягнення аліментів самостійно.

Намагаючись довести обставини, які виправдовують їх надання, зміну суми або скасування аліментного зобов’язання. На практиці, однак, це не так просто. Необхідно знати масу юридичних тонкощів, які невідомі пересічній людині, в даному випадку потрібно користуватися послугами – адвокати Вінницької області, який чітко знає на що звертає увагу суд у справі про аліменти. Слід пам’ятати, що добре складений позов про стягнення аліментів, безумовно, підвищує ймовірність отримання задовільного рішення.

Послуги адвоката

Адвокат Малик Олександр Володимирович, телефон: (096) 109-76-08, (050) 105-33-11, допомагає:

  • вирішити юридичні проблеми клієнтів як до суду, так і без звернення до суду;
  • стягнути аліменти;
  • збільшити вже присуджені аліменти;
  • зменшити або скасувати аліментне зобов’язання.

Завдяки залученню сімейного адвоката клієнт отримує змістовну підтримку адвоката і не витрачає час і нерви на часто незрозумілі судові процедури. Він буде інформувати вас про хід розгляду вашої справи та пояснюємо всі питання, пов’язані з довіреною вам справою.

Аліменти від дітей

Аліментний обов’язок найчастіше ототожнюється з обов’язком батьків утримувати своїх нащадків. Закон, з іншого боку, також передбачає «зворотні» положення, які дозволяють батькам вимагати стягнути аліменти від своїх дітей. Варто підкреслити, що аліментний обов’язок може виникати в різних конфігураціях:

  1. Між родичами по прямій лінії;
  2. Між братами;
  3. Між сестрами.

Наприклад, дідусь і бабуся можуть вимагати аліменти від онуків і навпаки, за умови, що немає інших осіб, які перебувають у більш близьких стосунках, які можуть заплатити за аліменти для утримання родичів.

Підстави для призначення аліментів

Передумовою для стягнення батьками утримання з дітей є їх нестатки, що розуміються як нездатність задовольнити свої виправдані потреби власними майновими та фінансовими можливостями. Найчастіше така ситуація виникає при серйозних захворюваннях батьків, що заважають їм працювати, або їх похилому віці. Особа, яка намагається отримати аліменти від дітей, зобов’язана довести свою скрутну життєву ситуацію.

Розмір аліментів

Розмір аліментів визначається на загальних умовах, тобто визначається в першу чергу щомісячними обґрунтованими потребами одного з батьків. З іншого боку, він може бути обмежений або збільшений через фінансові та майнові можливості особи, яка зобов’язана сплачувати аліменти. З цієї причини, якщо діти забезпечені та живуть на високому рівні, це виправдовує їхню більшу участь у витратах на життя їхніх батьків.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: