метизная компания

Як правильно зберігати золоті прикраси?

Споживач | 09:34, 15.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

як правильно зберігати прикраси

Кожна жінка має невелику ювелірну скриньку, у якій зберігає свої коштовності. Зазвичай ювелірні прикраси лежать упереміш, у кращому випадку — розділені на кілька секцій. Проте мало хто знає, що кілька базових правил здатні серйозно продовжити експлуатаційний термін прикрас, захистити їх від механічних пошкоджень, подряпин і втрати природного блиску. Тож чи можна зберігати золоті браслети разом зі сріблом і де повинна в ідеалі знаходитися ювелірна скринька?

Ювелірна скринька: як правильно обрати?

Коштовності варто зберігати в окремій скриньці, яка має жорсткий каркас і цупку й м’яку середину. Внутрішня сторона захисного кейса встеляється спеціальною тканиною, до прикладу, натуральною бавовною або велюром. Різні типи прикрас мають лежати окремо одна від одної, а тому важливо, аби в скриньці знайшлося достатньо вільних секцій.

Якщо хочеться отримати додатковий захист, то варто звернути увагу на моделі скриньок, які щільно замикаються на ключ.

Як зберігати золоті прикраси в скриньці?

Підвіски, сережки, браслети й каблучки повинні лежати окремо, аби уникнути випадкових подряпин. Для кілець і сережок із золота зазвичай передбачені спеціальні м’які валики, між якими й розташовуються прикраси. Ланцюжки й браслети рекомендують зберігати підвішеними, аби не деформувати їх структуру. Їх можна розмістити на кришці ювелірної скриньки на спеціальних гачках.

Важливо: золото й срібло варто зберігати окремо! Ідеально, коли це окремі скриньки або надійно застебнуті мішечки.

Усі ювелірні прикраси, включаючи вироби зі срібла, варто зберігати в темному й сухому місці. Тому вільна поличка у ванній кімнаті точно не підходить для правильного зберігання коштовностей. Якщо золото впродовж тривалого часу контактує з вологим повітрям, з часом прикраси можуть тьмяніти. Представлений дорогоцінний метал гарно поєднується з натуральним деревом, а тому можна обрати захисний футляр з цього матеріалу.

Додатково зменшити вплив вологи допоможуть спеціальні поліетиленові мішечки. Їх часто попередньо обробляють спеціальним розчином, який запобігає потраплянню вологого повітря всередину. До ювелірної скриньки також можна покласти натуральні й штучні матеріали, які гарно вбирають вологу:

  • Білу крейду;
  • Активоване вугілля;
  • Силіконові гелеві кульки.

Прикраси з масивним декоративним камінням варто загорнути в додатковий шар тканини, адже воно може випадково пошкодити сусідні прикраси, якщо скринька ненароком впаде.

Такі прості, але перевірені поради, зберігають природний блиск золотих прикрас і не дозволяють коштовностям тьмяніти.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: