СумБуд
Реклама
метизная компания

Як швидко знайти заміну оригінальної деталі або для чого потрібні крос-бази

Споживач | 18:47, 10.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Практично всі автолюбителі хоча б раз доглядали неоригінальні запчастини для ремонту свого авто. Їх особливо легко знайти в мережі – сучасні платформи зі зрозумілим інтерфейсом, масштабними каталогами і швидкими системами пошуку лише у своєму розпорядженні до того, щоб віддати свою перевагу більш дешевим в порівнянні з оригіналами фірмових запчастин. 

Однак мало хто замислюється, як же пошук за мільйонами позицій може бути настільки точним, а підбір аналог настільки швидким. Рядовому автолюбителю наступна інформація здасться вельми цікавою, але ось для продавців автозапчастин вона може виявитися стратегічно важливою.

Одна з найважливіших понять в онлайн-торгівлі запчастин – крос. Кросом називають вельми специфічну одиницю інформації, що враховує можливість заміни оригінальної деталі відповідним аналогом, а також ідентифікує цей аналог або деяке їх кількість. Раніше кроси складалися вручну експертними відділами, проте тепер цілі їх бази можна знайти в мережі. Грамотне використання максимально повних крос баз гарантує:

  • Підвищення довіри клієнтів;
  • Спрощення роботи СТО, фахівців з післяпродажне обслуговування транспортних засобів і багатьох інших фахівців;
  • Збільшення товарообігу.

Також не можна не відзначити, що інтеграція кросів в стандартний інтернет-магазин дозволяє серйозно підвищити швидкість пошуку товарів в ньому. Як приємний бонус, разом з шуканим товаром потенційний покупець побачить на одній сторінці ще і його аналоги. Втім, іноді це не стільки бонус, скільки бажаний результат. Чудовим прикладом є маркетплейс Автопро. По-перше, в ньому можливості кроссування автозапчастин використані повною мірою. По-друге, маркетплейс своєму розпорядженні власну базу кросів, достоїнствами і можливостями якою може скористатися навіть початківець продавець запчастин.

Чим зайняті експерти?

А зайняті вони ось чому: тому що масштабна крос-база вже створена і що входять до неї кроси перевірені ще раз, її можливості адаптують під маркетплейс. У теорії, це повинно збільшити швидкість пошуку, залучати нових покупців і, що важливо, нових продавців, чиї запчастини будуть «підтягуватися» до відповідних кросів і стануть частиною єдиного, вельми зручного каталогу. На практиці так і вийшло.

Нинішня система роботи з продавцями вкрай просто: продавець завантажує свій прайс в цифровому просторі маркетплейса, а система авоматично «підтягує» деталі до відповідних їм кросів. Весь процес займає лічені хвилини. Очевидно, продавець отримує доступ до активно доповнює крос-базі, проте тут є ще безліч прихованих плюсів: гроші, заощаджені на складанні або покупки хоча б близькою за якістю бази можна витратити на рекламу, підвищення якості обслуговування клієнтів, закупівлю нових запчастин для подальшого продажу. 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: