метизная компания

Як укласти договір про реструктуризацію заборгованості з ТОВ “ЕНЕРА СУМИ”?

Споживач | 22:27, 15.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Наразі заборгованість жителів Сумської області за електричну енергію становить майже 130 мільйонів гривень. Серед лідерів антирейтингу – побутові споживачі з обласного центру та мешканці Сумського, Конотопського, Охтирського і Шосткинського районів.

Якщо клієнти не мають можливості вчасно і в повному обсязі оплатити рахунок, “ЕНЕРА СУМИ” пропонує розрахуватися за електроенергію поетапно, тобто реструктуризувати свій борг. Сторони за взаємною згодою укладають договір щодо реструктуризації заборгованості та оформлюють графік її погашення, що є додатком до договору.

Коли у клієнта виникає заборгованість і він не може її відразу погасити, Товариство пропонує оформити договір щодо реструктуризації заборгованості строком на 3 місяціДля цього необхідно звернутися до центру обслуговування клієнтів у вашому районі, написати заяву і подати необхідні документи. Зокрема, копії паспорта й ідентифікаційного коду, довідки про склад сім’ї та дохід кожного члена родини за останні 6 місяців. Якщо укладенням договору займається уповноважена особа також потрібна довіреність, оформлена належним чином. Звертаємо увагу, що укладення сторонами та дотримання споживачем узгодженого графіка погашення заборгованості не звільняє споживача від поточних розрахунків, – зазначилапрес-секретар відділу по роботі на конкурентному ринку ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” Наталія ГОНЧАРОВА.

Порушення споживачем графіка погашення заборгованості дозволяє ТОВ “ЕНЕРА СУМИ” достроково розірвати договір про реструктуризацію в односторонньому порядку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: