метизная компания

Як вибрати кондиціонер: 5 основних характеристик

Споживач, Торгівля | 23:40, 27.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

как выбрать кондиционер

Нижче будемо розповідати про основні характеристики для квартири чи приватного будинку. Звісно, сьогодні розмаїття кондиціонерів дуже велике, а характеристик, за якими вибирають, набагато більше, втім, ми розберемо п’ять основних.

Потужність

Саме потужність дає нам зрозуміти, яке приміщення може обігріти чи охолодити кондиціонер. Наприклад, для кімнати 20 м достатньо буде кондиціонера з потужністю 2 кВт, для приміщення 50 м – 5,3 кВт.

Важливо пам’ятати, що площа приміщення – це не єдиний критерій для розрахунку необхідної потужності. Розрахунок від фахівців можна замовити тут – https://www.bnclimate.com

Енергоефективність

Чим вище цей показник, тим більш економічним буде використання кондиціонера. Краще обирати моделі з класом енергоефективності А+, А++.

Рівень шуму

Визначається рівень шуму роботою внутрішнього та зовнішнього блоків кондиціонера. Найкраще значення для побутового кондиціонера: внутрішній блок – 26-36 дБ, зовнішній – 38-54 дБ. Для порівняння: розмова пошепки має рівень шуму 35-30 дБ, вуличний шум – 50-70 дБ.

Важливо зазначити, як правило, у характеристиках кондиціонеру окремої моделі зазначається рівень шуму за мінімальної потужності компресора, тому перевіряйте рівень на всіх режимах.

Найтихішими є інверторні кондиціонери.

Тип компресора

На сьогодні існує два типи – звичайний та інверторний компресори. Перші є більш бюджетними. Другі – це більш сучасне рішення, у них у 1,5-2 рази більший термін експлуатації, працюють вони тихіше, витрата електроенергії економніша, охолодження ефективніше.

Надійність

Це дуже суб’єктивний показник і те, як довго вам прослужить кондиціонер залежить від:

  • якості монтажу
  • своєчасність обслуговування кліматичної техніки
  • інтенсивність експлуатації
  • особливості експлуатації тощо.

Варто зазначити, що найчастіше кондиціонери виходять з ладу саме через неправильний монтаж, тому це краще довірити професіоналам.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: