метизная компания

Як вибрати криптобіржу: на що звертаємо увагу

Споживач, Фінанси | 18:33, 1.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

як вибрати криптобіржу

Під час вибору біржі криптовалюти варто враховувати не лише рекомендації друзів чи товаришів, а й окремі моменти, які зможуть точно гарантувати безпеку, стабільність виплат.

Юридичний бік питання

Ліцензія – це обов’язкова база, яка має бути у платформи. Найпопулярніші ліцензії, які може отримати криптовалютна біржа на сьогодення:

  • DLT (Гібралтар).
  • MSB-статус в агентствах FinCEN США або FINTRAC Канади.
  • Ліцензія фінансового регулятора Гонконгу.

Так, є яскраві приклади бірж, де немає ліцензій, проте добовий оберт та можливості дають змогу у будь-якому випадку відшкодувати збитки вкладникам (Binance). Якщо ви знайшли маловідому платформу, то краще відмовитися від вкладу, бо він точно буде ризиковим.

Криптовалютні біржі та інтерфейс

Чи чули ви про користувацьку пам’ять? Цим терміном можна позначити UI/UX дизайн маркетплейсу. Наприклад, якщо ви звикли, що кошик зверху, то ви будете туди натискати автоматично та підсвідомо. Якщо щось раптом зміниться, то буде важко знайти потрібну кнопку.

Існує типовий макет того, як має виглядати криптобіржа. У неї інтуїтивне положення основних блоків, що допомагає навіть новачкам без проблем зорієнтуватись. Нововведення, звісно, потрібні, проте основна логіка процесів має бути збережена. Перед тим, як почати використовувати біржу, проаналізуйте її інтерфейс з позиції інтуїції та зручності конкретно для себе.

Ліквідність

Ліквідність – важлива умова для майбутнього доходу. Якщо ви обираєте класичну торгову пару, а саме BTC/USDT, встановлюєте середньоринкову ціну, проте не можете відкрити угоду, це вказує на те, що на платформі не вистачає ліквідності. Угода відкривається тоді, коли інший трейдер готовий придбати актив за встановленою ціною, чи погоджується продати.

Заходи безпеки

Обов’язково проаналізуйте те, як площадка захищає ваші активи та обліковий запис. На прикладі української біржі WhiteBIT можна побачити як ресурс може захищати персональні дані та дохід своїх користувачів. Актуальні рішення:

  • Двофакторна аутентифікація 2FA.
  • Створення білого списку для виведення коштів.
  • Прив’язка холодного гаманця.
  • Під’єднання Google Authenticator.

Під час реєстрації платформа часто радить кожному підключити наведені можливості. Не ігноруйте повідомлення, щоб у майбутньому гарантувати 100% безпеку вкладам.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: