СумБуд
метизная компания

Як замінити розбитий екран ноутбука

Споживач | 16:50, 6.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

матрица для ноутбука

Як замінити розбитий екран ноутбука

Незалежно від того, тріснуть він або має занадто багато пікселів на екрані, зламаний дисплей може розчарувати вас. Але з правильними інструментами, невеликими технічними знаннями і трохи терпіння, ви можете замінити пошкоджений дисплей. Але краще надати заміну екрану професіоналам, щоб нічого не пошкодити. В інтернеті зараз достатня кількість магазинів, де можна купити матрицю, і замінити у них в сервісному центрі. Вам потрібно просто зайти в інтернет, або в магазин ZETO і ввести потрібну вам модель екрану. Ця стаття про те, як замінити зламаний екран ноутбука. Давай з’ясуємо!

Чи варто спробувати це виправлення?
Якщо випадкове пошкодження покривається гарантією вашого ноутбука, що не усувайте це самостійно. Відремонтуйте ноутбук по гарантії продавця.

Заміна екрану ноутбука

Знайти заміну дисплея зазвичай легко – і вам не потрібно платити божевільні ціни, які зазвичай встановлюють виробники.

Ви виявите, що більшість звичайних екранів можна купити всього за 1500-2000 ₴. Якщо ви не можете знайти те, що шукаєте, спробуйте інші ідентифікаційні номери на етикетці ноутбука або в документації. У деяких постачальників є один або два різних набору ідентифікаційних номерів, які можуть служити номером вашої моделі.

Зазвичай всі ноутбучні деталі легко знайти в найближчому магазині. Єдине, що у всьому цьому турбує, це те, скільки грошей ви готові витратити на екран.

Інструменти | Як замінити розбитий екран ноутбука

Перед початком переконайтеся, що у вас є відповідні інструменти. Ось що працює для більшості ноутбуків:

 • Стіл або інше плоске робоче місце: вам знадобиться місце для сидіння.
 • Магнітна викрутка з малою головкою: не маленька, як міні-викрутка з набору для ремонту очок, але ми б сказали, що підійде викрутка такого розміру і середнього розміру. Якщо у вас немає викрутки з магнітною головкою, спробуйте знайти досить великий магніт, щоб намагнітити головку викрутки.
 • Шпилька або голка: призначена для видалення наліпок, які приховують гвинти на навколишнього кришці вашого ноутбука, званої лицьовою панеллю.
 • Пластиковий шпатель або інший тонкий предмет: це необов’язково, щоб допомогти відокремити лицьову панель екрану від корпусу.
 • Маленька миска або інший контейнер: це для того, щоб заховати маленькі гвинти та захистити їх від цікавих кішок і дітей.

Давай приступимо до роботи! | Як замінити розбитий екран ноутбука

Ці загальні дії підходять для більшості ноутбуків:

 1. Переконайтеся, що ноутбук відключений від адаптера змінного струму. Також зніміть акумулятор ноутбука.
 2. Знайдіть круглі наліпки на кришці, які приховують гвинти на лицьовій панелі екрану і корпус, навколишній екран. Ці наклейки зазвичай знаходяться в нижній частині передньої панелі, поруч з шарнірами екрану, коли екран відкрито. Ви повинні знайти по одному з кожного боку екрану.
 3. Використовуйте гострий предмет, наприклад відкриту шпильку або голку, щоб видалити захисні наліпки, не пошкодивши їх. Вставте її між краєм кришки і лицьовою панеллю, а потім підчепити наліпку
 4. Використовуйте викрутку, щоб видалити тепер відкриті гвинти. Пам’ятайте: правий-щільний, лівий-розслаблений. Деякі гвинти легко відкручуються; інші, не так легко. Але переміщення екрану в тільки в правильне положення, як правило, виставляє гвинти досить для видалення.
 5. Обережно почніть відривати лицьову панель екрану від задньої сторони корпуса екрану. Вставте тонким предметом в щілину навколо екрану.

Після того, як ви відкріпив лицьову панель екрану, її може бути або нелегко зняти. Якщо немає, швидше за все, він застряг навколо петель екрана. Переміщення екрану вгору або вниз, при необхідності з невеликим зусиллям, має повністю звільнити його.

Як тільки лицьова панель буде повністю знята, ви виявите, що РК-дисплей прикріплений до металевій рамці з лівої і правої сторін. Викриття два гвинти (по одному з кожного боку вгорі), які кріплять деталі декоративної рамки до задньої кришки екрану. Тепер ви зможете легко підняти ЖК-дисплей!

Видалення екрану

 • З кожного боку рамки відкрутіть всі гвинти, якими вона кріпиться до дисплею. У більшості ноутбуків по три гвинта з кожного боку.
 • Тепер ви можете встановити дисплей екраном вниз на клавіатуру. Будьте обережні, не прикладайте надмірних зусиль до видеокабель, прикріпленому до задньої частини дисплея.
 • Від’єднайте кабель на задній частині ЖК-дисплея. Як правило, у більшості ноутбуків ці роз’єми розташовані в центрі лотка для роз’ємів.

Зазвичай вам також потрібно видалити стрічку, яка фіксує відеороз’єм на задній частині екрана. Коли ви фактично витягніть відеокабель з роз’єму екрану, він повинен відключитися з невеликим зусиллям.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: