метизная компания

Як заохочувати творчий розвиток дитини

Споживач | 23:22, 23.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

творчий розвиток дитини

Приблизно у віці одного року у дитини з’являється цікавість до творчості: малюк захоплено водить олівцем по паперу, залюбки відщипує і мне пластилін, експериментує з іншими матеріалами, які дають йому матусі та татусі. У цей час батькам варто придбати усе необхідне для творчості, а також відповідним чином облаштувати «робоче» місце маленького митця. Ми допоможемо скласти план закупівель, а замовити, зокрема, якісні канцелярські товари можна в інтернет-магазині auchan.ua, перейшовши за посланням https://auchan.ua/kanceljarskie-tovary/.

Облаштовуємо «робоче» місце маленького митця

Варто пам’ятати, що важливу роль відіграє вибір «робочого» місця для дитини. Добре, якщо під час творчих занять дитина з самого початку звикає сидіти в зручній позі з правильною поставою. Для цього не підходить звичайний кухонний стіл або журнальний у вітальні. За дитячим столом дитині не потрібно нікуди тягнутися або надмірно нагинатися, адже в таких виробах усе розраховано спеціально для малюків.

Купуючи меблі, призначені для творчих занять малюка, зверніть увагу на висоту виробу, щоб не переплутати його з предметом інтер’єру, призначеним для дошкільника. Оптимальна висота столу для дитини від одного року — приблизно 40–50 см.

Не забудьте також придбати маленький стільчик. Гарна річ для перших творчих експериментів — мольберт, на якому можна малювати фломастерами.

6034bcb9f3be5.jpg

Перелік потрібного канцелярського приладдя

Аби зацікавити малюка якимось творчим заняттям, придивіться, що йому подобається. Не варто змушувати дитину робити аплікації чи ліпити, коли вона, скажімо, із захопленням малює акварельними фарбами.

Усіляко підтримуйте і заохочуйте творчі уподобання маленького митця. Якщо ж дитина ще не визначилася з уподобаннями, придбайте їй різноманітне канцелярське приладдя. Ідеться про:

  • набір кольорових олівців;
  • фарби (акварель, гуаш);
  • альбоми для малювання;
  • розмальовки для найменших;
  • пензлики;
  • пенали для пензлів, олівців чи фломастерів;
  • пластилін або інший пластичний матеріал для ліплення, що сприяє розвитку дрібної моторики та творчої уяви;
  • наклейки та альбоми для них;
  • кольорові папір та картон;
  • безпечні ножиці для малюків.

Варто не забувати, що зовсім маленькі діти мають займатися творчістю винятково за участі та під наглядом дорослих. Слідкуйте за тим, аби дитина не поранила себе олівцем чи не вирішила спробувати на смак пластилін або фарби.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: