ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Який обрати конструктор для дитини

Споживач | 09:23, 31.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Діти дуже люблять іграшки. Хлопчики із захватом грають із солдатиками, роботами-трансформерами, машинками або поїздом. Дівчата полюбляють гратись із м’якими іграшками, ляльками, ляльковим домом з різноманітним домашнім ігровим приладдям. Є ще один різновид іграшок, який сприяє розвитку розумових здібностей та набуттю навичок – конструктор.

Види конструкторів

Конструктор – набір стандартних елементів, за допомогою яких можна створити безліч різноманітних моделей. Деталі виготовляють з різного матеріалу, розрізняють такі типи:

 • Пластиковий складається з компонентів, які з’єднуються шиповим або болтовим кріпленнями. Стійкий до вологи, має різноманітну тематику (залізнична дорога, ляльки, автомобілі та ін.)
 • Металевий складається з деталей і кріплень (гвинтики, болтики, гайки). З такого набору можна зібрати літак, корабель та ін.
 • Дерев’яний – з кубиків, брусків можливо побудувати будинки, літаки. Також можна зібрати пазли.
 • Керамічний представляє собою готові цеглинки, з яких можна будувати замки, будинки.
 • Кубики – легкі та великі елементи, виготовляються з дерева, пластмаси, підходять малюкам.
 • Магнітний – полімерні деталі з магнітами на їх кінцях, легкий у користуванні.

Механічні конструктори, зазвичай, виготовляють з дерева, металу, кераміки. Лего – лише з безпечного міцного пластику.

Переваги гри з конструктором

Звичайна гра з ним сприяє набуттю таких навичок:

 • Логічного мислення, конструктивних здібностей – усвідомлення, як створюються об’єкти. Необхідно задіяти фантазію, щоб уявити цілісність незакінченої конструкції, а також розібратися з інструкцією до набору. Це допоможе знаходити різні шляхи для вирішення питань у майбутньому.
 • Уваги, терпіння, старанності. Такі навички сприяють тому, аби при перших помилках не кидати почате, а доводити його до кінця і досягти бажаного результату.
 • Математичних навичок. Процеси підрахунку елементів, розподіл цілого на частини навчать дитину розумінню пропорції.
 • Основ фізики. Дитина дізнається про пристрої техніки, її складові частини. Навчиться контролювати розмір, вагу, баланс.
 • Комунікації. Дитина з пониженим рівнем спілкування може знайти однодумців серед однолітків, завдяки одному спільному заняттю.
 • Дрібної моторики, для хорошої координації рухів та сконцентрованості. Занадто активні дітлахи стануть спокійніше, оскільки вся їх увага буде спрямована на конструювання.

Конструктори мають різні ступені складності – від простих з невеликою кількістю деталей, які підходять для малюків, до складних з різноманітними кріпленнями – для дітей старших за віком.

Механічний тип – різні моделі, які будуються за схемою. З одного набору можна побудувати декілька конструкцій. Лего – модернізований тип конструктора з яскравими кольоровими елементами. Набори, доповнені персонажами з мультфільмів, тваринами із дикої природи, переносять дитину у країну, де панує її уява і створюються неперевершені сюжети. Із великої кількості деталей можна побудувати все, що заманеться. Конструктор LEGO Friends складається з елементів, в якому представлені сюжети: спасіння тварин, кондитерська та ресторан, готелі, усе для пікніку, квітковий сад та ще безліч варіантів для цікавих історій. Граючись з конструкторським набором, дитина в захваті буде проводити час та розповідати вам про свої досягнення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: