метизная компания

Залучення клієнтів брендом PIN-UP Україна та іншими гравцями ринку

Споживач | 17:11, 18.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Справжнім проривом для України стало узаконення азартної індустрії, але наслідки зміни нормативно-правової бази не для усіх виявилися приємними. Санкції грального бізнесу торкнулися десятків компаній, тому решта гравців ринку стали більш обачними при організації своєї діяльності. Основним викликом стала необхідність одночасно привести роботу у відповідність до законодавчих нормативів, а також виділитися на фоні конкурентів. Шляхів для розвитку безліч, і кожна компанія обрала свій. Pin Up Україна – проєкт, який навіть у воєнний час зміг досягти успіху та розширити клієнтську базу завдяки сплаті податків, благодійності та іншим методам, про які розповімо далі.

Причини популярності бренду PIN-UP на ринку

Завжди непросто вибудовувати бізнес у період кризи, особливо коли крім труднощів, обумовлених повномасштабним вторгненням росії, з’являються додаткові законодавчі вимоги. Легалізація грального бізнесу, санкції за несплату відрахувань із доходів та інші проблеми навалилися миттєво на всіх представників гемблінг-індустрії. Хтось із ними впорався, інші – ні.

Завоювати інтерес користувачів під час такого складного періоду допомогли:

  • активна благодійна діяльність, зокрема робота фонду PIN-UP Foundation, який піклується про переселенців, виділяє гроші на роботу медичних закладів та інші проекти підтримки українців;
  • чесна діяльність – йдеться не лише про прозору фінансову звітність та регулярну сплату зборів до державного бюджету, але також про відсутність махінацій з відбором переможців та нарахуванням виграшів;
  • професійна технічна підтримка роботи основної платформи та програми;
  • презентація нових цифрових продуктів та кваліфікований саппорт;
  • відмова від співпраці із сумнівними банківськими установами.

Також бренд активно підтримує розробку нових законів та доопрацювання чинних нормативно-правових актів, що регулюють азартний бізнес. Подібний підхід істотно відрізняється від того, як працюють інші компанії, зацікавлені в максимальному отриманні доходу за короткий термін і не думають про благополуччя клієнтів.

Що заважає розвиватись представникам грального бізнесу в Україні?

Несумлінні конкуренти та відсутність легальних способів притягнення всіх порушників законодавства до відповідальності – ось ключові моменти, що заважають розвиватися солідним онлайн та офлайн казино. Незважаючи на величезні зусилля та фінансові вкладення в оптимізацію діяльності та виконання чинних норм права, солідні компанії змушені повсякчас боротися з хейтом. І часто негативне сприйняття пов’язане з неправдивими публікаціями, проплаченими конкурентами. Складнощі виникають і з розширенням клієнтської бази, адже мільйони українців зараз перебувають за кордоном. Втім, перспективи для розвитку є, і відповідальні представники азартного бізнесу їх обов’язково використовуватимуть.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: