СумБуд
метизная компания

Чотирьох суддів Сумської області ВККСУ рекомендувала призначити безстроково

Суд | 22:30, 7.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 травня, стали відомі перші результати кваліфікаційного оцінювання суддів. Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККСУ) після шести місяців оцінювання рекомендувала призначити безстроково 95 суддів з усієї України, в тому числі чотирьох суддів з Сумської області.

Згідно даних ВККСУ, з Сумської області для призначення на посади рекомендовані: Яна Даник, суддя Путивльського районного суду, Вікторія Евтюшенкова, суддя Роменського міжрайонного суду, Анна Замченко, суддя Білопільського районного суду, Віктор Маслов, суддя Тростянецького районного суду.

Ці судді стали першопрохідцями нової процедури, яка має на меті перевірити весь судовий корпус України на компетентність, професійну етику і чесність. Кандидати здали іспити, пройшли психологічні тести, спеціальну перевірку правоохоронних органів і співбесіди, – повідомляє прес-служба ВККСУ у Facebook.

Вони підтвердили відповідність займаній посаді і зможуть відправляти правосуддя в судах, де не вистачає суддів. Адже саме у цих суддів в період з 2014 по 2017 роки закінчився п’ятирічний термін повноважень. Відповідне подання буде направлено до Вищої ради правосуддя.

Нагадаємо, з 2 червня 2016 року Верховною Радою були прийняті зміни до Конституції, згідно яких скасовується 5-річний строк призначення суддів, і вони призначаються виключно безстроково. При цьому вони фактично втрачають недоторканність, і можуть бути затримані правоохоронцями за підозрою у здійсненні тяжких або особливо тяжких злочинів. Водночас скасовується можливість притягнення судді до відповідальності за винесення умисно неправосудного рішення або за порушення присяги.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: