До 15 років в’язниці засуджено чоловіка, який вбив сусідку і викинув її розрубане тіло в річку
Поділитися в
Копіювати посилання

Прокуратурою Сумської області підтримано публічне обвинувачення стосовно 40-річного жителя Липоводолинського району, який позбавив життя сусідку та викинув її розрубане тіло в річку.
Нагадуємо, що подія сталась 4 червня 2019 року в с. Панасівка Липоводолинського району. Про зникнення своєї 33-річної співмешканки у день її народження повідомив у поліцію місцевий житель. Під час проведення слідчих дій та опитування односельчан з’ясувалось, що останнім жінку бачив раніше неодноразово судимий сусід. Під тиском очевидних доказів він зізнався у вбивстві жінки. Чоловік повідомив, що сусідка почала дорікати йому кримінальним минулим, він розлютився і, накинувши їй на шию шнурок, задушив. Аби приховати злочин і уникнути покарання за вчинене, виніс тіло до лісу, розрубав, запакував у поліетиленові мішки та викинув у річку. У вказаному ним місці поліцейські знайшли тіло жінки.
Як з’ясувалось, чоловік вперше був засуджений у 2002 році за хуліганство, порушення недоторканості житла, нанесення тілесних ушкоджень та спробу зґвалтування. 7 років він провів за ґратами. Близько року перебував на волі і вже в 2010 році був засуджений до 10 років позбавлення волі за погрозу вбивством, грабіж, нанесення тілесних ушкоджень та спробу зґвалтувати малолітню дитину. Був звільнений у липні 2018 року. Саме таким кримінальним минулим його докоряла сусідка та поплатилась за це життям.
За вироком Охтирського міськрайонного суду від 27 березня 2020 року обвинуваченого визнано винним за ч. 1 ст. 115 (умисне убивство) КК України та засуджено до максимальної міри покарання – 15 років позбавлення волі.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!