До 7 років позбавлення волі засуджено чоловіка, який звинуватив товариша у крадіжці та побив його кочергою до смерті
Поділитися в
Копіювати посилання

Шосткинською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 32-річного чоловіка, який спричинив товаришу смертельні ушкодження.
Прокурор довів у суді, що подія сталась у м. Глухові 23 липня 2025 року. До обвинуваченого прийшов у гості товариш. Чоловіки влаштували застілля. Через деякий час між ними виникла суперечка, під час якої господар побив кочергою свого гостя. Від отриманих травм 44-річний потерпілий помер.
У суді обвинувачений пояснив, що причиною суперечки стало те, що до цього потерпілий викрав у нього цінні речі. Відтак він спочатку ударив його кулаком в обличчя, а потім наніс ще близько 10 ударів кочергою.
За вироком суду чоловіка засуджено до 7 років позбавлення волі (ч. 2 ст. 121 КК України).
На рішення суду він чекав під вартою, повідомляж пресслужба обласної прокуратури.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!