СумБуд
метизная компания

КП “Міськводоканал” відсудив у СНВО 1,4 млн грн

Суд | 16:03, 13.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

До господарського суду Сумської області із позовом звернулось КП “Міськводоканал” Сумської міської ради до відповідача АТ “Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання” про стягнення 1 млн 486 тис. грн заборгованості за об’єми скинутих понаднормативно забруднених стічних вод, судовий збір та штрафні санкції.

Представник відповідача подав до суду відзив на позовну заяву, в якому просив суд відмовити у задоволенні позову, оскільки вважав позов необґрунтованим.

В ході розгляду справи встановлено, що виробником при здійсненні контролю за скидом забруднюючих речовин виявлено факт скиду споживачем в міську каналізацію стічних вод з перевищенням вмісту рівня забруднюючих речовин. Акти відбору проб стічних вод були підписані як представником позивача, так і представником відповідача без зауважень.

Відповідачем не були виконані зобов`язання з перерахування заборгованості за скид понаднормативних забруднень. Тому, на підставі встановлених обставин, з урахуванням наданих сторонами доказів, позивачем доведено у встановленому порядку підстави проведених нарахувань відповідачу за перевищення ГДК забруднюючих речовин у його стічних водах, а також судом встановлено правильність проведених розрахунків.

Позов було задоволено у повному обсязі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: