ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Лікарня на Сумщині незаконно користувалася землею вартістю майже 3 млн грн

Суд | 21:57, 24.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Роменською місцевою прокуратурою до Господарського суду Сумської області в інтересах держави заявлено позов про визнання недійсним договору про надання послуг та повернення земельних ділянок для ведення підсобного сільського господарства площею 93 га та вартістю майже 3 млн грн.

Встановлено, що у 2019 році між Комунальним закладом «Перша обласна спеціалізована лікарня м. Ромни» та Товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір про надання послуг щодо соціореабілітації психічно хворих через трудову діяльність та соціальну реадаптацію, зокрема вирощування сільськогосподарської продукції. Сторони домовились здійснювати заходи на земельних ділянках, які знаходяться в постійному користуванні закладу на території Пустовійтівської та Бобрицької сільських рад Роменського району.

Проаналізувавши умови оспорюваного договору, можна дійти висновку, що сторони фактично приховали оренду земельної ділянки. Однак земельним законодавством не передбачено право постійного користувача розпоряджатись землею шляхом передачі її іншим особам у платне користування. Відтак спірний договір не відповідає вимогам законодавства.

Прес-служба прокуратури Сумської області

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: