метизная компания

Медичній установі Сумщини повернуто 92 га землі вартістю майже 15 млн грн

Суд | 22:31, 25.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

До Господарського суду Сумської області було заявлено позов щодо визнання недійсним договору про надання послуг, приватне акціонерне товариство добровільно повернуло медичній установі земельні ділянки загальною площею понад 92 га і вартістю майже 15 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба Сумської обласної прокуратури.

Раніше встановлено, що зазначені земельні ділянки розташовані на території Чернеччинської сільської ради та з 2020 року на праві постійного користування передані комунальному некомерційному підприємству Сумської обласної ради «Обласна клінічна спеціалізована лікарня». У свою чергу лікарня уклала договір з приватним акціонерним товариством про надання послуг, а саме виконання сільськогосподарських робіт на зазначених землях. Однак прокуратурою встановлено, що за своєю правовою природою та юридичними ознаками укладений договір є договором оренди землі, відтак підлягає скасуванню.

Після втручання прокуратури оскаржуваний договір сторонами розірвано. Відтак зазначені земельні ділянки повернуто медичній установі, а провадження у справі закрито.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: