ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Мішель Терещенко через суд поновився на посаді міського голови Глухова

Суд | 13:06, 20.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 20 серпня, Сумський окружний адмінсуд ухвалив рішення  у справі про поновлення на роботі Глухівського міського голови Мішеля Терещенка. Він звернувся із позовом до виконкому та Глухівської міськради про визнання протиправним та скасування рішення, яким було припинено його повноваження міського голови у березні цього року, та поновлення на посаді. Як зазначив сам міський голова, підставою для такого голосування тоді стала його заява про припинення повноважень, яку він відкликав ще в жовтні 2018 року. Представник відповідача із цим погодився.

На початку засідання він подав клопотання про закриття провадження у справі. Підставою цього стало рішення Глухівської міськради, прийняте на сесії 6 серпня, яким скасовується березневе рішення про звільнення Терещенка з посади міського голови та його поновлення.

Нагадаємо: на тій сесії другим питанням розглянули дострокове припинення повноважень Мішеля Терещенка. І більшістю голосів таємного голосування його «звільнили» вдруге уже з інших підстав. А саме, відсутністю на робочому місці за 2019-2020 роки з нез’ясованих причин 242 робочих днів та порушенням Конституції України, законів, прав та свобод громадян.

Суд у задоволенні такого клопотання відмовив.

Суд ухвалив поновити міського голову Глухова Мішеля Терещенка на посаді. Ухвала підлягає негайному виконанню.

Sumy.Today

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: