СумБуд
метизная компания

На Сумщині адвоката підозрюють у неправомірних діях

Суд | 09:14, 2.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Охтирський міськрайонний суд звернувся до кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області через дії адвоката Олександра Титаренка. Про це стало відомо з постанови суду, яка оприлюднена у реєстрі судових рішень.

У ній зазначено: «В ході розгляду справи судом встановлено, що при ознайомленні адвоката з матеріалами справи про адміністративне правопорушення були внесені виправлення шляхом дописування слова «не» в протоколі про адміністративне правопорушення в графі «пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, по суті порушення», де зазначено кульковою ручкою синього кольору: «від медосвідування не відмовляюся».

В судовому засіданні для огляду надано суду копію протоколу, отриману від працівників поліції, та встановлено, що в графі «пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, по суті порушення» зазначено кульковою ручкою синього кольору: «від медосвідування відмовляюся».

Вищезазначене свідчить про те, що зазначене виправлення було зроблене або безпосередньо адвокатом або в його присутності і з його відома особою відносно якої складено протокол».

Суд ухвалив про факт грубого порушення адвокатом Титаренком Олександром Миколайовичем,Конституції України,Закону України «про адвокатуру», Присяги адвоката та Правил адвокатської етики довести до відома кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області для вирішення питання щодо наявності підстав для притягнення його до дисциплінарної відповідальності.

Копію ухвали направити Голові кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Полтавської області для виконання.

Про результати виконання ухвали Охтирського міськрайонного суду Сумської області повідомити Охтирський міськрайонний суд.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: