метизная компания

На Сумщині дали 6 років рецидивістці, яка познайомилась із чоловіком, а на ранок обікрала його

Суд | 15:42, 2.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

До 6 років ув’язнення засуджено рецидивістку, яка познайомилась із чоловіком та на ранок обікрала його.

Охтирською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 28-річної жінки. Прокурор довів у суді, що обвинувачена у громадському транспорті познайомилась із чоловіком. Він запросив її випити. Надалі вони разом провели ніч у готелі. На ранок чоловік виявив зникнення мобільного телефону та банківської картки.

Потерпілий звернувся до поліції із заявою. Особу жінки оперативно встановили та затримали.

У суді обвинувачена провину свою не визнала, намагалась переконати суд, що потерпілий подарував їй телефон, а банківською карткою дозволив користуватись.

Примітно, що жінка потрапляє в поле зору правоохоронців не вперше. До цього вона вже була засуджена за крадіжку.

При цьому на момент скоєння злочину перебувала на іспитовому терміні.

Відтак за вироком суду, приєднавши невідбуту частину покарання, обвинувачену засуджено до 6 років позбавлення волі, повідомили в обласній прокуратурі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Суми – місто герой

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: