метизная компания

На Сумщині депутата оштрафували за корупцію

Суд | 18:59, 25.01.2019
 Поділитися

Поділитися в

25 січня у Білопільському райсуді розглянуто справу про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно депутата Миколаївської селищної ради.

Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік він подав 6 грудня 2018 року, тоді як граничним терміном подачі декларації за 2016 рік для останнього був 1 травня 2017 року. Крім того, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2017 рік подав 2 квітня 2018 року, а не в термін до 1 квітня того ж року.

Таким чином декларації громадянином були подані несвоєчасно. При цьому поважних причин неподачі декларацій  не вбачалося. Згідно даних НАЗК щодо послідовності дій користувача К. в «Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» підтверджено безвідповідальне відношення останнього до обов’язку подачі електронної декларації.

Тому суд дійшов висновку, що депутат мав рівні можливості з іншими суб’єктами декларування і не був позбавлений можливості заповнити та подати декларації своєчасно.

Згідно з вимогами діючого законодавства, якщо особа вчинила два адміністративні правопорушення і справи про них розглядаються одним органом/посадовою особою одночасно, то стягнення накладається в межах санкції за більш серйозне правопорушення.

Отже, громадянина К. визнано винуватим у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених частиною першою статті 172-6 КУпАП і призначено штраф у сумі 850 грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: