метизная компания

На Сумщині підприємство, яке ошукало державу на 6,6 млн грн, сплатить ще й 3,5 млн грн штрафу

Суд | 12:37, 10.05.2023
 Поділитися

Поділитися в

Після втручання Сумської обласної прокуратури рішенням Товариство з обмеженою відповідальністю добровільно сплатило 6,6 млн грн отриманої попередньої оплати.

Прокуратурою встановлено, що з метою забезпечення нагальних потреб функціонування регіону в умовах воєнного стану в березні 2022 року Сумською обласною військовою адміністрацією укладено договір з Товариством з обмеженою відповідальністю про постачання продовольчих товарів (м’ясних консервів). Водночас постачальник, отримавши від замовника аванс на суму 6,6 млн грн, товар своєчасно не поставив, порушивши взяті на себе договірні зобов’язання.

З метою захисту інтересів держави обласною прокуратурою пред’явлено позовну заяву до суду щодо стягнення із постачальника заборгованості та штрафних санкцій за вказаним договором. Внаслідок вжитих прокурором заходів представницького характеру відповідачем під час судового розгляду добровільно повернуто державі 6,6 млн грн отриманої попередньої оплати за договором.

Крім того, рішенням суду від 8 травня 2023 року із відповідача стягнуто на користь держави 3,5 млн грн штрафних санкцій, інфляційних збитків та трьох відсотків річних за порушення договірних зобов’язань.

Надходження відповідних коштів до Державного бюджету України сприятиме укріпленню обороноздатності держави в умовах воєнного стану, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: