метизная компания

На Сумщині поновили люстрованого міліціонера

Суд | 21:02, 30.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

28 травня Сумський окружний адміністративний суд розглянув справу № 818/3229/14 за позовом Стеценка Віталія Олександровича до Міністерства внутрішніх справ України, Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області, про скасування наказу, поновлення на роботі, стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу.

За результатом розгляду справи суд задовольнив позовні вимоги та визнав протиправним і скасував наказ Міністерства внутрішніх справ України від 28 жовтня 2014 року № 2253 о/с із змінами, внесеними наказом Міністерства внутрішніх справ України від 6 лютого 2015 року № 196 о/с, про звільнення з роботи Стеценка В.О., спеціаліста 1-ї категорії по взаємодії з ветеранськими організаціями Управління МВС України в Сумській області; поновив Стеценка В.О. на посаді спеціаліста 1-ї категорії по взаємодії з ветеранськими організаціями Управління МВС України в Сумській області; стягнув з Управління Міністерства внутрішніх справ України в Сумській області на користь Стеценка В. О. середній заробіток за час вимушеного прогулу у розмірі 396 615 грн 83 коп.

Рішення суду в частині поновлення на посаді та стягнення заробітку за один місяць у розмірі 6425 грн 16 коп. допущено до негайного виконання. Рішенням суду зобов’язано Міністерство внутрішніх справ України відкликати з Міністерства юстиції України відомості про застосування до Стеценка В.О. заборони, передбаченої частиною 3 статті 1 Закону України «Про очищення влади», для виключення таких відомостей з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», повідомляє сайт суду.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: