метизная компания

На Сумщині судили жінку, яка продавала тютюн домашнього виробництва

Суд | 17:57, 6.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У відношенні неї був складений протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 156 КУпАП в тому, що вона 11 грудня 2021 року об 11:40 на території продуктового ринку, розташованого по пров. Михайлівському в м. Глухові, здійснювала продаж тютюну домашнього виробництва.

У судовому засіданні жителька Глухова свою вину визнала та пояснила, що дійсно, 11 грудня 2021 року в обідній час здійснювала торгівлю тютюном, який вона самостійно виростила. Так сталося, оскільки вона не знала, що для торгівлі тютюном домашнього виробництва потрібна відповідна ліцензія. В скоєному щиро кається.

Вивчивши матеріали справи, заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, суд приходить до висновку, що в діях особи формально вбачаються ознаки правопорушення.

Однак, враховуючи ті обставини, що жінка до адміністративної відповідальності притягується вперше, свою вину визнала, в скоєному щиро кається, тяжких наслідків від вчиненого нею правопорушення не настало, то за таких обставин суд вважає необхідним звільнити її від адміністративної відповідальності внаслідок малозначності вчиненого нею адміністративного правопорушення, обмежитись відносно неї усним зауваженням, а провадження в справі закрити. Повідомляється на сайті установи.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: