метизная компания

Обвинувачений у вбивстві двох сумчанок клопотав щодо розгляду справи у закритому режимі

Суд | 16:44, 10.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

 

Сьогодні в Сумах відбулось чергове судове засідання в кримінальній справі за обвинуваченням Євгена Тимченка у вчиненні злочинів, передбачених п.6 ч.2 ст.115, п.п. 6,13 ч. 2 ст.115, ч.ч. 3, 4 ст.187, ч. 3 ст. 357 Кримінального кодексу України.

На початку засідання підсудний заявив кілька клопотань. Він наполягав на проведенні розгляду справи у закритому режимі, вказавши на порушення його конституційних прав. Зокрема потерпілий вказав на некомпетентність ЗМІ у висвітленні подій. За словами підсудного, у засобах масової інформації висвітлювалася неправдива, необ’єктивна інформація та зазначив, що до винесення вироку ніхто не має права називати його маніяком, вбивцею, злочинцем. Також Тимченко заявив, що вважає проведені акції під будівлею Ковпаківського районного суду проплаченими, як і матеріали, що висвітлювалися у ЗМІ.  Він звинутив представників потерпілих, у спонуканні громадян та ЗМІ взяти участі в “проплаченій” акції, здійснюючи таким чином тиск на суд.

Прокурор та представники потерпілих заперечували проти задоволення клопотань підсудного.

Суд відмовив у задоволенні заявлених клопотань у зв’язку з їх необґрунтованістю.

Також у судовому засіданні представниками потерпілих подано письмове клопотання про забезпечення цивільних позовів шляхом накладення арешту на майно та банківські рахунки підсудного. А саме представники потерпілих подали клопатання щодо збільшення позивних вимог на відшкодування моральної шкоди завданим злочином на загальну суму 2 мільйони гривень.

Підсудний заперечив, адже не має нерухомого та рухомого майна, банківських рахунків. У задоволенні цього клопотання судом відмовлено.

Зазначимо, на питання представника потерпілої, чи отримав підсудний сатисфакцію, яка зазначена в рішені Європейського суду, Євген Тимченко відповів: так.

Під час досудового слідства були вжиті заходи забезпечення позову і постановою слідчого слідчого відділу прокуратури Сумської області був накладений арешт на майно обвинуваченого.

Прокурором заявлено клопотання про відкладення судового засідання через її зайнятість у іншому судовому засіданні.

Розгляд справи продовжиться о 13 год. 00 хв. 12 липня 2019 року.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: