метизная компания

Панамська фірма судитиметься з ПАТ «Сумське НВО»

Суд | 18:29, 2.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

У Господарському суді Сумської області на 13 лютого призначили розгляд справи за позовом панамської фірми «Грейт Стейшн пропертіз» до ПАТ «Сумське НВО».

Панамська компанія просить суд визнати недійсними рішення наглядової ради сумського заводу, які були прийняті з 14 березня по 9 вересня 2013 року. Нагадаємо: саме у 13-му році власники Володимир Лук’яненко та інший власник «Фрунзе» — Костянтин Григоришин,почали судитися за контроль над підприємством.

Панамську фірму «Грейт Стейшн пропертіз» пов’язують із Володимиром Володимировичем Лук’яненком —  сином почесного президента сумського заводу Володимира Матвійовича Лук’яненка.

Як встановлено господарськими судами, ця компанія є акціонером та власником простих іменних акцій ПАТ «Сумське НВО» у кількості 124 334 штук.

Крім того,  «Грейт Стейшн пропертіз» володіє акціями кіпрської фірми STREMVOL HOLDING LIMITED, яка, у свою чергу, є власником  83,736 % акцій сумського заводу.

Судовий спір між «Грейт Стейшн пропертіз» та ПАТ «Сумське НВО» триває з того ж 2013-го року. Він уже пройшов усі три інстанції і знову повернувся на новий розгляд до Господарського суду Сумської області.

Sumy.Today

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: