ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Підприємство на Сумщині оштрафували на 130 тисяч за ненадання послуг

Суд | 18:27, 18.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

До суду із позовом звернулось ТОВ “Супрамарін м. Одеса, до відповідача ТОВ “Вудлайн Плюс”, смт. Свеса, Ямпільський район про стягнення 130 тис. грн боргу за надані послуги та штрафні санкції.
У минулому році сторони уклали договір транспортного експедирування, згідно із ним, експедитор зобов’язувався за плату і за рахунок клієнта надати або організувати надання транспортно-експедиторських послуг, пов’язаних з організацією та забезпеченням перевезень експортно-імпортних і транзитних вантажів клієнта, а також додаткових послуг. Договором передбачено, що послуги експедитора оплачуються клієнтом на умовах 100% передоплати на підставі виставленого експедитором рахунку протягом 3 банківських днів з дня їх виставлення. Судом встановлено факт невиконання відповідачем прийнятих на себе договірних зобов’язань, відтак позовні вимоги в частині стягнення 92589,00 грн.
вартості наданих послуг транспортно-експедиторського обслуговування є обґрунтовані, документально підтверджені та підлягають задоволенню.

Відповідно до статті 599 ЦК України зобов’язання припиняється належним чином проведеним виконанням. Однак, якщо зобов’язання не виконано належним чином, то на сторону, яка допустила неналежне виконання, покладаються додаткові юридичні обов’язки.
Відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 611 ЦК України у разі порушення зобов’язання настають правові наслідки, встановлені договором або законом, зокрема, сплата неустойки.
Статтею 216 ГК України передбачено, що учасники господарських відносин несуть господарсько-правову відповідальність за правопорушення у сфері господарювання шляхом застосування до правопорушників господарських санкцій на підставах і в порядку, передбачених цим Кодексом, іншими законами та договором. Суд вирішив позов задовольнити повністю. 
Господарський суд Сумської області

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: