ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Підприємицю із Сумщини судили за відсутність маркувальних ліній на підлозі магазину

Суд | 17:02, 17.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

У відкритому судовому засіданні в місті Глухові було розглянуто справу про притягнення до адміністративної відповідальності фізичної особи-підприємця, що є власником магазину „Берізка”, розташованого за адресою: с. Береза, вул. Довженка, 1.

19 квітня об 11:45 сюди завітали правоохоронці і помітили, що в магазині були відсутні маркувальні лінії на підлозі для підтримання дистанції між відвідувачами, пише hlukhiv.info.

У суді жінка запевнила, що маркувальні лінії на підлозі магазину наявні, однак того дня відбувалось прибирання приміщення, тому їх відклеїли, щоб замінити на нові. Поліцейські прийшли саме під час прибирання, коли відклеєні стрічки лежали на підлозі, відразу в присутності поліцейського приклеїли нові, про що в протоколі вказала. Магазин під час прибирання працював.

Враховуючи обставини справи, а саме те, що жінка не мала умислу на вчинення даного правопорушення, щиро розкаялась у вчиненому, дане правопорушення не потягло настання будь-яких негативних наслідків та було усунуто відразу після його виявлення, суд вважає за можливе звільнити її від адміністративної відповідальності через малозначність вчиненого адміністративного правопорушення, обмежившись усним зауваженням.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: