метизная компания

Прокуратура оскаржує 2-мільйонний контракт Сумської облради

Суд | 16:47, 28.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 28 лютого,  Господарський суд Сумської області призначив до розгляду по суті справу за позовом заступника керівника Сумської місцевої прокуратури в інтересах держави до Управління майном Сумської обласної ради.

Прокурор просить суд визнати недійсними результати публічної закупівлі і договір на послуги з управління нерухомістю на суму 2 млн. грн., який Управління майном Сумської обласної ради уклало з приватним підприємством «Мегаполіс» 1 жовтня 2018 року.

Йдеться про послуги з оформлення права власності на земельні ділянки лісового фонду загальною площею 16700,5 га.

Управління майном облради вирішило закупити ці послуги не на відкритих торгах, а шляхом переговорної процедури. Прокуратура вважає, що це було неправомірно. Адже проводити переговорну процедуру згідно закону можна лише тоді, коли двічі на тендер заявляються менше ніж два учасника. У цьому ж випадку відкриті торги оголошувались дійсно двічі, але в перший раз на них заявились два учасника, пропозиції яких були допущені до оцінки, але потім відхилені.

За інформацією прокуратури, якби Управління майном провело відкриті торги, це дозволило б зекономити бюджетні кошти. Про це, за даними прокуратури, свідчить той факт, що під час проведення перших торгів окрім ПП «Мегаполіс» у них брало участь ПП «Землі Півдня» із пропозицією 1 653 349,50 грн., що майже на 350 000 грн. менше суми, на яку укладено договір за переговорною процедурою.

Судовий розгляд по суті справи за позовом прокуратури призначений на 26 березня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: