метизная компания

Що вирішив суд у справі заступниці сумського мера

Суд | 09:17, 11.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 11 грудня, у Зарічному райсуді Сум відбулися дебати а адмінсправі стосовно заступниці мера Сум Альони Дмітрєвскої. Прокурор просив визнати її винною у неповідомлення про наявний  конфлікт інтересів і прийняття рішення в умовах такого конфлікту і просив накласти штраф у розмірі 6800 гривень.

Альона Дмітрєвская свою вину не визнала. За її словами, повідомляла про конфлікт в усній формі та просила провадження закрити. Суд справу закрив у зв’язку з відсутністю у діях чиновниці складу адміністративного правопорушення.

Нагадаємо: відповідно до інформації НАЗК, Альона Дмітрєвская, виконуючи повноваження голови тимчасової комісії з розгляду звернень Жуплєва А.В., Рак Т.Є., Лебединець Н.М., Лєбєдєвої Н.Д., Пермінова С.І., Рак К.В., Чехановської І.С., не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів, що виник при розгляді звернення Жуплєва А.В., у якому заявник, зокрема, скаржився на противоправні дії самої Дмітрєвскої Альони, та в умовах реального конфлікту інтересів взяла участь у підготовці акта перевірки комісії.

Sumy.Today

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: