метизная компания

Скандальне звільнення керівниці Охтирськоі психлікарні: суд змінив рішення

Суд | 09:02, 12.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумський апеляційний суд змінив рішення суду першої інстанції у справі про звільнення головної лікарки Охтирської психіатричної лікарні Лілії Неофітної.

Нагадаємо: звільнили жінку 24 лютого 2017 року на сесії обласної ради. Причина – вона не перевезла пацієнтів у зв`язку з холодом у палатах у січні 2017 р. Тоді, у сімох пацієнтів виявили пневмонію, одна жінка померла.

В Охтирському районному суді триває розгляд кримінальної справи стосовно Лілії Неофітної. Прокуратура підозрює її у катуванні пацієнтів і залишенні їх у небезпеці.

Лілія Неофітна не погодилася зі своїм звільненням і звернулась до суду. 10 грудня минулого року Зарічний районний суд м. Суми визнав звільнення незаконним і вирішив стягнути з Комунального некомерційного підприємства Сумської обласної ради «Обласний клінічний медичний центр соціально-небезпечних захворювань» на користь Неофітної Лілії Павлівни близько пів мільйона грн.

Медичний заклад з цим не погодився і подав апеляцію. Апеляційний суд вирішив змінити рішення першої інстанції в частині визначення періоду та розміру середнього заробітку за час вимушеного прогулу. Тепер медзаклад має сплатити Неофітній майже удвічі менше. А саме середній заробіток за час вимушеного прогулу за період з 25 лютого 2017 року по 30 травня 2018 року у сумі 231038 грн. 79 коп. з наступним утриманням з цієї суми податків та обов’язкових платежів.

В іншій частині рішення Зарічного  районного суду м. Суми від 10 грудня 2019 року залишився без змін, повідомили Sumy.Today у Сумському апеляційному суді.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: