метизная компания

Стадіон “Ювілейний” у Сумах залишається під арештом

Суд | 15:25, 7.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сумський стадіон “Ювілейний” надалі лишається під арештом. Рішення про це ухвалив Сумський апеляційний суд 6 жовтня, – повідомляє Суспільне.

Стадіон арештували як речовий доказ в іншій справі, де судять державного виконавця. На думку прокуратури, він задешево оцінив об’єкт і продав його наприкінці 2020 року.

“Корпоративні права і стадіон, які належать певній юридичній особі, є об’єктом кримінального правопорушення. Тобто в результаті дій державного виконавця були виставлені на торги корпоративні права, які без цього стадіону не коштують жодної копійки. Тому наявність цього стадіону і формує вартість корпоративних прав. Тому на моє глибоке переконання це і є об’єктом кримінального правопорушення”, – зазначає прокурор Андрій Шерстюк.

За словами Юрія Ломаки – представника підприємства, яке придбало на торгах стадіон, об’єкт потребує реконструкції, яку неможливо проводити через суди.

“Я вважаю що цей стадіон взагалі не містить ознак, які притаманні речовим доказам. У нас події, які досліджуються по обвинуваченням – це 2019 і 2020 роки. Слідчий, взагалі, просив зробити все, щоб власник не зміг вносити суттєві зміни в конструкцію стадіону, в ходові його частини та зменшення вартості здійснювати. Але він постійно потребує, якихось змін. Ніхто його розтаскувати не збирається. Ми ж його не на брухт купували або на цеглу розібрати. Його необхідно реконструювати. Поле робити. Туди потрібно тільки на поле 2 млн доларів, щоб його зробити. Ці кошти не вкладаються зараз, тому що йдуть суди”, – говорить представник ТОВ «Північ Агро Сервіс» Юрій Ломака.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: