СумБуд
метизная компания

Суд відмовив у позові «Сумитеплоенерго» через неправильне нарахування тарифів

Суд | 21:30, 21.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

До суду із позовом звернулось ТОВ «Сумитеплоенерго» до ТОВ «БК-Атлантіс» про стягнення 91 тис грн, з яких: 84 тис грн – основна сума боргу за надані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, 19 тис. грн  – 3% річних, 4,5 тис. грн – інфляційні втрати, а також 19 тис. грн – судового збору.

Про це повідомляє LegalHub.

«Позивач подав відповідь на відзив, наполягає на правомірності позовних вимог та просить суд задовольнити позов у повному обсязі. Відповідач, у свою чергу, проти нарахованих позивачем сум по оплаті наданих послуг з теплопостачання заперечував з підстав необґрунтованості розрахунків», – сказано у повідомленні.

Зокрема, відповідач зазначає, що надані позивачем розрахунки не містять обґрунтованих даних щодо опалювальної площі житлових приміщень, загальної площі місць загального користування, на які відбувалось теплопостачання, а також позивачем не доведено розміру частки відповідача щодо загальної площі житлового будинку.

Суд погодився з позицією відповідача та зазначив про відсутність правових підстав для задоволення даного позову з огляду на наступне.

В конкретному випадку відповідач є власником нежитлового приміщення, тому оплата за теплову енергію повинна здійснюватись на підставі тарифів, встановлених для категорії «Інші» споживачі на підставі відсоткового розподілу займаної площі у будівлі.

З огляду на встановлені судом обставини відповідач не повинен сплачувати заборгованість, розмір та правомірність нарахування якої не доведено у встановленому порядку.

Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку про відсутність правових підстав для задоволення позову. Суд вирішив у позові ТОВ «Сумитеплоенерго» відмовити.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: